Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ Izraelt elmarasztalta...

Az ENSZ Izraelt elmarasztalta az elmúlt hetekbeli akciói miatt a palesztínokkal szemben. Miért? Önvédelem miatt?

Figyelt kérdés

Izrael önvédelmi katonai akciókat hajtott végre. Köztudott, hogy nem az izraeliek veszélyeztetik a palesztinok létét, életét, hanem fordítva. Szerintem az ENSZ-nek teher az ügy megoldása, ezért Izraelre akarja hárítani a felelősséget.


Az is vicces, hogy az Európai Unió nem áll ki Izrael mellett.



2021. jún. 1. 12:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
39%

Mi köze az Izraelnek Európához?

Az valóban jó ötlet hogy a NATO küldjön békefenntartókat, de ez nem fog megtörténni mert Izrael nem engedi. Izrael így nem tudná tovább gyilkolni a palesztinokat.

2021. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
44%
Az ENSz meg a NAtO egy tök jó, liberális, demokratikus szervezet, a világbéke érdekében és sok embert mentett. Már csak a NATO alapító amerikai belnöke (Truman) negyvenmillió embert mentett meg.
2021. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy van-e köze vagy sincs Izraelnek a NATO-hoz. A kérdés az, hogy a NATO mit tudna ott megakadályozni. Mire gondolok? Hát arra, hogy rengeteg izraeli életet lehetne így megmenteni, azokat, akik esetlegesen terrortámadások áldozatai lehetnének. Na de mit akadályozhatna így meg a NATO ezen felül? Például azt, hogy regionális háború alakuljomn ki ott. Amely közvetve és közvetlenül veszélybe sodorhatná a világot. Netán tévedek?


A palesztinoknak hálásnak kéne lenniük a jó munkáért, a biztonságért, a jó fizetésért, a nyugdíjért, az orvosi ellátásért, az oktatásért, de hadd ne soroljam tovább! Civilizált világban élnek. Nem lehet ott rossz az élet, hiszen már találkoztam pl. egy-két magyarral, akik ott dolgoztak és csak jót mondtak. De leveleztem orosz nővel is, aki ott dolgozott. És jól érezte ott magát. Én is szívesen elmennék oda, csak Izraelben szigorúak az alkoholt fogyasztókkal szemben. Márpedig én szeretek az utcán iszogatni. Ez nem ide tartozik.


Végleges megoldást kell találni Izrael számára. Sokkal, de sokkal nagyobb konfliktusokat tudtak, tudnak kezelni a NATO, a nagyhatalmak részéről. De ennek a végére még mindig nem tettek pontot. Hogy miért? Nem értem.


Aggodalom aggaszt, félek egy újfajta fajgyűlöleti jelenségtől Izrael felé. Kb. 10 éve egy angliai tévé csatornán láttam éjjel egy filmet, melyben egy palesztin és zsidó család fiktív életét mutatták be. A film negatívan szemléltette a zsidó család két felnőtt tagját, azaz a férjet és a feleséget a palesztin családdal szemben. Érdekes, nem? Na és pont éjjel merték leadni ezt a filmet. Hah.


Nem tudom, miért szapulják egyesek a zsidókat? Én sokkal találkoztam munkám folyamán pl. Budapesten. De leginkább ott. Örültek a jó kiszolgálásért, kedvesek voltak, beszélgettek velem, s még borravalót is adtak. Ez így volt. (Ne értsen senki félre, nem a borravalóért dolgoztam, hanem a szakmáért és a fizetésemért. Ha nam adtak volna borravalót, akkor is ugyanazt a kiszolgálást kapták volna.)


Ja és nem tartok attól, hogy egy zsidó majd elvágja a torkomat, leszúrja honfitársamat, esetleg kirabol. De tudjuk, hogy sok arab megerőszakolt rengeteg európai nőt. Hisz láttuk a tévében. Németorszégi esetek, ausztriai esetek, svédországi esetek, stb.


Ja, meg nem feledjük, hogy a muzulmán hódítás alatt mennyi magyar halt meg. Hah. Hát védjétek őket! Lapulevelet kötünk a talpatokra! Örüljetek annak, amit tettek velünk, a gyerekekkel, a nőkkel, férfiakkal, stb.

2021. jún. 26. 14:41
 34/58 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a hazug cionista propaandaszöveggel kit akarsz megtéveszteni?


"Mire gondolok? Hát arra, hogy rengeteg izraeli életet lehetne így megmenteni, azokat, akik esetlegesen terrortámadások áldozatai lehetnének."


Mondt te tényleg ennyire hülye vagy? Vagy hazudozni próbálsz? A palesztin civil áldozatok száma fényévekkel több mint az izraeli civil áldozatok száma.



"A palesztinoknak hálásnak kéne lenniük a jó munkáért, a biztonságért, a jó fizetésért, a nyugdíjért, az orvosi ellátásért, az oktatásért, de hadd ne soroljam tovább!"


Izrael népirtást követ el a palseztinok ellen. Ez olyan mintha azt mondanádm a zsidóknak hálásnak kéne lenniük a náci németeknek.



"Kb. 10 éve egy angliai tévé csatornán láttam éjjel egy filmet, melyben egy palesztin és zsidó család fiktív életét mutatták be. A film negatívan szemléltette a zsidó család két felnőtt tagját, azaz a férjet és a feleséget a palesztin családdal szemben. Érdekes, nem? Na és pont éjjel merték leadni ezt a filmet"


Tele van a net olyan videókkal amiben izraeli zsidók nyilatkoznak úgy hogy meg kellene ölni a palesztinokat.


https://www.youtube.com/watch?v=1e_dbsVQrk4&t=17s

2021. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Fentebb kommentelőnek javaslom, hogy próbáljon meg lencsét cserélni.


Mindegy. Lehet, hogy nem képes rá. Másik dolog. Ma láttam Londonban, hogy egy fekete autó elütött egy kerékpáros lányt. Talán lengyel volt, esetleg magyar. De lehet, hogy román. A kocsiban két muszlim férfi ült. Ki sem szálltak az autóból. Pár szót dobtak a fiatal bringás hölgy felé, majd elhajtottak. Ez ma történt. Az út szemben lévő oldalán lévő étteremben vártam a shawarmámat (gyros). Onnan láttam az esetet. Ki sem szállt a két férfi. Kényelmesen elhajtottak. Nem érdekelte őket az eset, hiszen fehér nőt ütöttek el. Utálják a fehéreket, de a fehérek pénzén gazdagodnak meg.

Úgy ütötték el a fiatal nőt, hogy a lökhárítójuk sarkával épp. hogy fellökték. A lány a járdán bringázott. A főúttal párhuzamosan. A betorkolló mellékútról érkezett a fekete jármű. Ott találkoztak.


De érdekes nem? Elütött, fellökött egy európai, fehér nőt. Ki sem szállt. De ha elütött volna egy muszlim nőt, akkor mit csinált volna? Ki szállt volna.


Lehet itt szó rejtett fajgyűlöletről?


Az előttem szólónak: Akarod, hogy a te lányodat is elüssék?

2021. jún. 27. 00:20
 36/58 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod hogy akik a kocsiban ültek muszlimok voltak? Mindenkire rá van írva a vallása? És szerinted hány ilyen eset történik mondjuk Magyarországon ahol az elkövető magyar és keresztény?
2021. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy a fentebb kommentelő a tények torzítására törekszik. Honnét tudom, hogy muszlim volt?


Szerinted, ha látok egy kínait, akkor honnan tudom, hogy kínai?


A hely ismerete és a fizimiska, valamint a sajátos viselkedésforma megmutatja, hogy kit látsz. De ezt nem magyarázom meg, hisz a dolog egyszerű. Alap értelmi képesség függvénye ennek megértése. Paradoxia? Aki kételkedik, az paradox módon gondolkodik.


Magyarországon szoktak elütni és cserbenhagyni keresztények muszlim kerékpárosokat? Európában tesznek ilyet keresztények muszlimok ellen? Hát mi fogadtuk be őket, adtunk nekik pénzt, fizetést, szállást, kaját, munkahelyet, nyugdíjat, ingyenes orvosi ellátást, oktatást, gyerekeiknek egyetemi diplomát, stb.! Na és mi a hála érte? Mi? Menj el Párizsba és kérdezd meg a franciákat efelől.


Szüksége van Európának erre? Adunk és gazdagítunk! Cserébe nem köszönetet, hanem követelőzést és robbantásokat, nők megerőszakolsát, erőszakos cselekményeket, hálátlanságot, félelmet kapunk! Mi európaiak vagyunk! Nem kötelességünk hozzájuk alkalmazkodni! Tiszta vicc! Megtűrtek vagyunk a saját európai hazáinkban! Európa! Ébredj!

2021. jún. 27. 22:14
 38/58 anonim ***** válasza:
53%

Látom értelmi fogyatékos vagy. Fizimiska alapján nem tudod megítélni ki muszlim és ki nem. Attól hogy valakinek sötétebb a bőre még nem biztos hogy muszlim. A fekete afrikaiak minimum a fele keresztény. Az arabok között is sok millió keresztény van de az is lehet hogy nem vallásosak.


Ráadásul általánosítasz. Egy terrorcsoport néhány tagja alapján akarsz megítélni közel kétmilliárd muszlimot. Vagy az van hogy tényleg értelmi fogyatékos vagy, vagy pedog egy olyan zsidó aki cionista hazugságokat terjeszt muszlimokról.

2021. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

Tipikus antiszemita válasz. Egy terrorcsoport néhány tagja? Hah, nézz már utána, hogy hány keresztényt ölnek meg a muszlimuk szerte a világban? Több ezret! Add hozzá, hogy hány zsidót ölnek meg. Add azt is hozzá, hogy sok muszlim országban tiltják a Biblia olvasását. Így a Tóráét is. Keményen böntetnek érte. Talán halállal.Add hozzá a rengeteg megerőszakolt nőt. A rengeteg megkövezett nőt. Halálra kövezett nőt. Add, hozzá, hogy mit csinálnak egymással. Akkor Európában is ugyanazt tennék, de valószínűleg nem egymással, hanem az európaiakkal. Add hozzá a terrortámadások áldozatait. Pl. a londoni metrórobbantások, gázolások. Add hozzá a torokelvágó muszlimokat. A lefejező muszlimokat. Add hozzá a rengeteg fájdalmat. Add hozzá a rengeteg síró angol család szenvedését. Add hozzá annak a franciaországi zsidó nőnek az életét, akit nem túl régen megölt vagy megtámadott egy muszlim? Ha jól emlékszem, akkor talán kidobta az emeletről?Add hozzá az európai rendőrségek költségeinek a megnövekedését. Add hozzá a határrendészet problémáit. Add hozzá a francia belpolitikai viszályokat. Add hozzá az európai becsületes állampolgárok félelmét. Add hozzá azt, mennyi magyart megöltek a muzulmánok. Add hozzá, hogy mennyi európait megöltek a muzulmánok. Török hódítás ideje. Add hozzá, hogy ez miatt hány európai, kezdeve a magyaroktól, románoktól, szlovákoktól, horvátoktól, szerbektől, cigányoktól, zsidóktól kezdve a bulgárokig, stb., stb., stb., Hány magyar nem nem született meg így miattuk, a muzulmánok miatt? Add hozzá, hogy a muzulmánok hány embert hurcoltak el pl. Magyarországról. Nőket, gyerekeket, férfiakat. Sorsuk ismeretlen. Ki tudja, hogy mi történt velük. Ha ez a felsorolás nem elég, akkor folytatom.


Jó gondolkodást.

2021. jún. 28. 21:29
 40/58 A kérdező kommentje:

Ezt akartam írni:


Add hozzá, hogy ez miatt hány európai, kezdeve a magyaroktól, románoktól, szlovákoktól, horvátoktól, szerbektől, cigányoktól, zsidóktól kezdve a bulgárokig, stb., stb., stb., szenvedett, lett szegény hontalan, csonkacsaládú, árva, özvegy, bántalmazott, lealázott, gyermekét elvesztő, apját elvesztő, anyját elvesztő, feleségét elvesztő, férjét elvesztő, lányait elvesztő, fiait elvesztő, nagyszüleit elvesztő, szerelmét elvesztő, reményét elvesztő, rokonat elvesztő, szomszédait elvesztő, barátait elvesztő, földjét elvesztő, kereskedését elvesztő, reményét elveszté, életét elvesztő, boldogságát elvesztő. Stb.


Jó gondolkodást.

2021. jún. 28. 21:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!