Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hittétek volna, hogy 2. Bözsi...

Hittétek volna, hogy 2. Bözsi néni az a kedves idős hölgy rasszistább, mint itthon az összes mi hazánk tag együttvéve?

Figyelt kérdés

Nagyot csalódtam a néniben. :(

Életében nem dolgozott a családja sem erre egy kirekesztő rasszista nézeteket valló reptilián a néni.

[link]


2021. jún. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem mi a baj ezzel, tök normális...
2021. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem. Egyébként tudtam, és azt is hogy autószerelő a szakmája.
2021. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sőt még azt is tudtam, hogy Diana halálát egy muszlim szerető miatti menekülés az újságírók elől okozta. Aminek hátterében az állt hogy letépték volna a fejét ha megtudják, hogy nem fehérrel állt össze.
2021. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sindelar ***** válasza:
17%

Hát még a nemrég meghalt férje... Szánalmas, begyepesedett, kőkonzervatív banda, akik életükben két szalmaszálat nem tettek keresztbe, ennek ellenére kellően fenn hordják az orrukat. Azt meg ne gondolja senki, hogy a hétköznapi, fehér briteket nem nézik le és vetik meg ugyanilyen gőggel.


[link]

2021. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, én sem szeretném ha egy szines bőrű futkosna az udvaromon, valószínű lapáttal kergetném el
2021. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a Guardian (:D) írja akkor az biztos úgy is van...
2021. jún. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális ember rasszista.
2021. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
53%

Hát a cikk szerint amit a királynő kijelentésének tulajdonítasz, azt egy bizonyos Lord Tyron mondta.

Ezen kívül a királyi udvar azokat a kiváltságokat kérte, amiket a külügyminisztérium megkapott.

Nem véletlen az sem, hogy "szokásokról" beszélnek a cikkben. Bizonyítható és számonkérhető, perelhető dolgokkal nyilván nemigen tudtak előhozakodni.


Meg azért ne felejtsd el, hogy a királyi család azon kívül hogy egy intézmény is, család is, vagyis azért minden olyan szabályt nem lehet rájuk lőcsölni, amit a személytelen intézményekre, vagy a társadalomra igen.

2021. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A drága szent gyík uralkodóinkra nem vonatkoznak a tolarencia és diverzitás fenséges irányelvei...
2021. jún. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!