Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az olyan elnyomó, embertelen...

Az olyan elnyomó, embertelen diktatúrákban, mint Észak- Korea vagy Eritrea, miért vállalnak a helyi nők gyerekeket?

Figyelt kérdés

Sosem értem, hogyan nő az olyan brutálisan diktatórikus országokban a népesség, mint például Észak- Korea.


Az ottani nők miért tolnak ki a születendő gyerekeikkel, hogy egy élhetetlen országban hozzák világra őket, ahol aztán életük végéig rettegésben fognak majd felnőni és rabszolgaként fognak élni?



2021. jún. 5. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy felelőtlenség megfelelő anyagi források nélkül. Nemcsak az említett országokban de hát ez sokakat nem érdekel.

Azt meg végképp nem értem aki azért szül mert így hitelt vehet fel. Azt vissza is kell fizetni ami a mai helyzetben finoman szólva is kétséges hogy kinek fog sikerülni. Bár nem tudok észak koreában babaváró hitelről amit a 8as válaszoló ír. De lehet csak én vagyok rosszul tájékozott

2021. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!