Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ellenzékiek! Mit gondoltok...

Ellenzékiek! Mit gondoltok arról, hogy a német-magyar meccsen a németek kifügyülték a magyar himnuszt, illetve berohant egy szivárványos zászlóval egy német férfi?

Figyelt kérdés
Az UEFA ezért megbüntethetné a németeket?
2021. jún. 25. 15:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Az adott szurkolót, aki berohant biztos, a fütyülést tűrni kell, mint minden más meccsen is.
2021. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha ott lettem volna a meccsen, befutottam volna és elgáncsolom, hogy a dühöngő magyar tömeg egyesével vesse rá magát, és kitípkedett húscafatait őrjöngve dobálja szét a futballstadionban.
2021. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
A németek se változtak 45 óta. Csak a vörös-fehér-feketét cserélték le szivárványra.
2021. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1

Hát a meccsen, amikor a labdát járatja a csapatod, oké, de azért egy Himnuszt megilletne egy pici tisztelet. Engem arra tanítottak, hogyha élőben hallok, bármilyen Himnuszt, akkor álljak egyenesen és maradjak csendben.


Hozzáteszem, azt is elítélem, ha a mieink fütyülik ki az ellenfél himnuszát.

2021. jún. 25. 15:14
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Az rendben van kérdező, de ezt hogy bünteted? Mostantól nem engedsz be német állampolgárokat a stadionodba? Vagy a német csapaton vernéd le?


Azért kell tűrni mindenkinek az ilyesmit, mert nem lehet hatékonyan fellépni ellene. Ha te mégis tudsz erre módot, akkor hallgatunk.

2021. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem büntetheti meg, nem tudná sehogy.


A véleményem? Németek... most mit vársz?

2021. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Primitívség, de azért nálunk sem ügyvédek és agysebészek ültek a lelátón baráti rigmusokat kiabálva.

A fociszurkolók primitív állatok mindkét oldalon, igaz ez keletre, nyugatra, a balkánra stb. Az UEFA pedig próbál ezek közt az óvodások közt óvónéni módjára igazságot tenni.

Általában próbál pártatlan lenni, de most nagyban nehezíti a dolgát az, hogy a szivárványos zászló nehezen értelmezhető egy magyarság ellenes támadásként. Nem védem a németeket, mert ők ezt pontosan tudva hergelték a magyarokat ezzel, de attól még nehéz helyzet az UEFA részéről.

Mivel 1-1 kifütyülés, bekiabálás mindig lesz, ezért azt érezném igazságosnak, ha egyik oldal sem lenne elmarasztalva.(vizsgálat van még csak nem ítélet!)

2021. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy az UEFA vizsgálja a meccseinket, és állítólag a magyarok csináltak valamit. Érdekes. A francia meccsen például Gulácsit a franciák dobálták sörös poharakkal, meg még ki tudja mikkel. De az évekkel ezelőtti Craiova-Honvéd EL meccsen a hazai románok balhéztak, erre a Honvéd kapott büntetést....


Furcsa ez azért...

2021. jún. 25. 15:25
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Bírom egyébként, ha a magyarok b.uziznak vagy fütyülnek akkor a Telex meg az összes ellenzéki sajtó, Niedermüller stb erről panaszkodik, az UEFA vizsgáódik.

Amikor a francia szurkolók üvegekkel dobálják Gulácsit, vagy a németek cirkuszt csinálnak a himnusz közben és folyamatosan provokálnak, azt bezzeg leszarják. Sőt, néhol ünneplik is.

Nem vagyok fideszes - mielőtt megkapom - csak engem is felháborít. Bár az is elég szégyen hogy ki kell emelni nem vagyok fideszes. Mintha egy ellenzéki nem mondhatna ilyet.

2021. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

"Nem vagyok fideszes - mielőtt megkapom - csak engem is felháborít. Bár az is elég szégyen hogy ki kell emelni nem vagyok fideszes. Mintha egy ellenzéki nem mondhatna ilyet."


Egyet értek, de nem is ez az igazi gond. Hanem az, hogyha kiderül hogy melyik pártot támogatod, a másik fél sztornózza a véleményed.

2021. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!