Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a szivárványzászló...

Miért nem a szivárványzászló a 21. századi magyar zászló?

Figyelt kérdés
A trikolor már régen kiment a divatból. Igazodni kellene új kor igényeihez. Túl konzervatív a jelenlegi zászló.

2020. máj. 11. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Huh, micsoda összecsapások lesznek itt..

Már készítem a popcornt

2020. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Új himnuszt nem akarsz?
2020. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

az a baj a libsikkel, hogy bármilyen troll ökörséget kitalálsz, hogy húzd az agyukat ők már régen megcsinálták


[link]

2020. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ember. Mièrt akarnàd àtfesteni a zàszlòt? Attól mèg magyar vagyok elfogadom azt ès senki sem kövez meg emiatt. Na neked kell menni a dilohàzba. Ott tündèrkèset jàtszhatsz az àpolóknak.
2020. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2 De, kellene új himnusz is, mondjuk az örömóda vagy Diana Ross - I'm Coming Out.

#3 Ez nem trollkodás, hanem komoly kérdés. Magyarországnak sokszínűbbé kellene válnia és ehhez először a jelképeket kell megváltoztatni.

#4 Itt senki nem elmebeteg, szereti mindenki országot, de attól sokszínűbbé kellene válni.

2020. máj. 11. 15:26
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Mmmm, kezdődik 😋

Egy kis nácizás, b*zizás? Lesz itt az is mindjárt. Jó magasra fel lett dobva a labda, van mit leütni


5# Jó hát ha komolyan kéne válaszolni a kérdésre (pfff, troll kérdés maradjunk annyiban), én személy szerint egyetlen jelképen változtatnék: kiegyenesíteném a keresztet a Koronán. A többi jó így ahogy van

2020. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, Hollandia pl. elég liberális, mégis ugyanaz a zászlójuk, mint 100 éve.
2020. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem èrdekel mit fogtok csinàlni. Szoknyas szerencsètlenek. Milyen vicces màr ez ? A legnagyobb kèrdès. Ki itt a fèrfi ès nő? Na kèrdező akkor te egy transz vagy. Ez komplett ennyi
2020. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Ezt miből szűrted le xD ? Itt jelképről volt most szó.
2020. máj. 11. 16:12
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Több cigány van az országban, mint homokos, mégse akarta még senki a cigányzászlót hivatalossá tenni.

[link]

2020. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!