Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » LMBTQ aktivistákat miért...

LMBTQ aktivistákat miért kellene beengedni az óvodákba, iskolákba hogy gyerekekkel foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
Nyilván be lehet, noha pedagógiailag képzetlenek, de miért kell?
2021. júl. 8. 20:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

#8 Engem is érdekelt, megkerestem:

[link]

2021. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%
Akkor most legyen kedves jelentkezni az, akinek az óvodás vagy kisiskolás gyerekéhez ment már be lmbtq aktivista...
2021. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%

#12 Mert ha az itt vitázó kb. 30 embernél, aki között csak néhánynak van óvodás korú gyereke vagy nem sokkal idősebb, most senki nem jelentkezik akkor mi van?

A pedofilok is szerencsére kevés gyereket tudnak megkörnyékezni, akkor már nincs is szükség a pedofilok elleni törvényre?

Pontosan azért született meg a törvény, hogy ne is mehessenek be az óvodákba, iskolákba az ilyen aktivisták.

Ha szerinted senki nem is akart ilyet tenni akkor meg senkit nem is fog érinteni ez a törvény, akkor téged miért zavar? Ha hoznak egy törvényt arról, hogy nem lehet ufóknak ÁFA mentesen eladni semmit, akkor az sem fog senkit érdekelni. Ha kimész tüntizni ellene, akkor viszont jogos a feltételezés, hogy vagy te vagy ufó vagy te akartál volna egy ufóval üzletelni. Millió törvény van, az országgyűlés hetente gyárt tucatjával újakat, észre sem veszed őket. Azokra sincsen szerinted szükség vagy csupán te nem tudod, hogy fontosak voltak?

2021. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
#12 jelentkezem.
2021. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
14: mesélnél erről kicsit? Ki volt, mennyi idős gyerekeknél és mit mondott?
2021. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

#15 3-4 éve történt, vegyes csoportos óvoda, tehát 3-6 éves kor közötti gyerekek. Szóltak, hogy lesz egy ilyen előadás, aki szülő akar menni, az megteheti (délután volt, direkt azért, hogy a szülők is oda tudjanak érni).


Jött egy kb 40-45 éves férfi (vászon nadrág, ing és mellény kombó, ha valakit érdekel). Elmesélte, hogy az ő kislányát csúfolták, mert két apukája van és, hogy ez milyen rosszul esett a gyereknek. Majd beszélt arról, hogy ők ugyan olyan család, mint más. Boltba járnak, mosnak, mosogatnak, tévét néznek és programokra járnak (állatkert, mozi, színház). Mesélt arról, hogy vannak olyan családok, ahol két anyuka van és, hogy azzal sincsen semmi baj, nem szabad emiatt senkit csúfolni. Ezután a szülőkkel beszélt egy kicsit az ún. szivárványcsaládokról és a helyzetükről.


Nekem nem volt furcsa, nyugateurópában nőttem fel, hozzánk is jött középiskolába egy homoszexuális páros (nem pár, egy férfi és egy nő), hogy beszéljenek a témáról. És ugye ott már érintettek komolyabb témákat is a korosztályra való tekintettel.


Ami inkább furcsa volt, az a fiam óvodájában egyes szülők hozzáállása. Látszott a tagbaszakadt, kigyúrt "vállalkozón", hogy majd ő most jól megmondja a b'zinak a magáét. De szerencsére az előadó jól tudta kezelni a helyzetet és a többi szülő is partner volt.

2021. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os, köszönöm, hogy ezt megírtad.

Volt-e lehetősége a szülőnek, hogy azt mondja: "Köszönöm, én nem akarom, hogy a gyerekem ilyet halljon, ezért az előadás kezdete előtt hazavinném."? És ha volt erre lehetőség, voltak-e, akik így tettek?

2021. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
25%

16: köszi, hogy leírtad.


Igazából óvodába valsz nem szerveznék ilyet, de ettől független nem hiszem, hogy bármi baja lesz a gyereknek attól, hogy megtudja, hogy ilyen is van.

2021. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Kaname90 ***** válasza:
12%
Annyi hülye van itt, pont azért kell bevezetni a gyerekeket mert a szülők nem tudják megtenni és ha esetleg valakiben benne van hogy meleg vagy más szexualitasa van akkor nem tudja hogyan reagáljon rá, a sok hülye ember meg nem tudja felfogni és jön h mit akarnak tenni a gyerekeinkkel stb… az ilyen embereknek gyerek nem kene akik nem tudják megfelelően és helytállóan nevelni, bár látszik senki se az elfogadásról híres ahogy sem a kormányfő sem a magyarok 40 százaléka, utálom
2021. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%

#17 Nem volt kötelező, eleve fakultatívként volt meghirdetve úgy, hogy ha lehet, legyen ott a szülő is (de ez nem volt kötelező). Aki nem nyilatkozott, hogy szeretné ha a csemete részt venne, azt nem vitték az adott csoportszobába. Voltak olyanok, akik nem nyilatkoztak az ügyben, ők nyilván nem vettek rész rajta, de nem tudom, hogy mi volt a döntő ebben, az ellenérzés vagy az elemi lustaság :)


#18 Igazából a hozzászólásodról az jutott eszembe, hogy óvodás koromban mi folyamatosan csúfoltunk egy srácot, csak azért, mert meghalt az apja (szó sem volt még akkor a homoszexualitás elfogadásáról). Ha nem is külső forrásból, de szerintem ezzel a témával kellene foglalkozni óvodákban is. Mert nem csak a más szerkezetű családokról van szó. A fiam óvodájában van/volt (már nem jár oda, nem tudom, melyik igeidő a helyes) egy olyan program, hogy minden csoprtban van egy problémás gyerek (down-os, autista, mozgássérült ilyesmi), és én azt látom, hogy sokkal elfogadóbbak a gyerekek így, hogy testközelből tapasztalják meg a dolgokat és nem a szőnyeg alá söprik a kérdést. Pl a fiam egy vak emberre (ugye, az 1-es villamos bizonyos szakaszán elég sokan vannak), nem úgy néz, mint egy ufóra, hanem egyszerűen elfogadja, hogy ő a bottal lát.

2021. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!