Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire jellemző Hollandiában...

Mennyire jellemző Hollandiában az,hogy vannak alvilági dolgok ? Titeket nem lepett meg,hogy megöltek még ott is (gondolom alvilági emberek) egy olyan valakit aki a rossz dolgokat leplezte le ?

Figyelt kérdés
Hollandia az eu leggazdagabb és legboldogabb országai között van. 17,28 millió (2019.) ember él ott . Én éltem csak álomvilágban ahol azt hittem,hogy ahol sokkal sikeresebb minden szempontból mint pl a mi országunknál ott nincsenek ilyenek ? Fideszes weboldalak szerint Hollandia egy drogállam ! DE AKKOR MI MAGYARORSZÁG hozzá képest ? Itt is jellemző ám ez keményen.

2021. júl. 16. 10:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
te is szakértő vagy ezek szerint :D
2021. júl. 16. 12:55
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha átadná Hollandia a hatalmat Orbán Viktornak, akkor minden problémájuk 1-2 hónap alatt megoldódna. Ezért van, h több millió holland akar Magyarországra költözni.
2021. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Orbán pár éven belül bedarálná és tönkre tenné bármelyik fejlett, gazdag ország gazdaságát. Mára a Fidesz konkrétan egy rakás bűnözőkből, tolvajokból álló banda, akiket egyébként nem is érdekel már, hogy mindenki tudja, miféle emberek. Nem így volt ez, de sajnos a pénz, hatalom elvakította őket.


Illetve a holland nép soha a büdös életbe nem szavazná meg Orbánt. Ott is vannak nácik, mint mindenhol, de ők nem hülyék, soha nem akarnának egy olyan miniszterelnököt, aki egyrészt a saját anyját kis ellopná, másrészt bármiben kontrollálná őket a szabadságukban, véleményükben. Hollandiában élek, itt az nincs elfogadva, hogy te nem csinálhat is azt, amit akarsz. A Fidesz se&&ét már rég szétrúgták volna ott.

2021. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!