Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitlert örökre a történelem...

Hitlert örökre a történelem leggonoszabb embereként fogják számon tartani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hitler szalonna valoban a legrosszabb lekvar fajta, de Adolf mar meghalt ... halottrol meg jot, vagy semmit - tartja a mondas. Nero sem volt sokkal jobb amikor felgyujtotta Romat.
2021. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindegy, én Ferenc Józsefet akkor is jobban utálom.
2021. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a Hitlernek még kellett volna pár évet dolgoznia
2021. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mindig különböző lesz az emberek véleménye Hitlerrel kapcsolatban is, pont úgy, mint minden más témában. Mindig lesznek majd, akik gyűlölik, de szerencsére mindig lesznek szimpatizánsai is. :)

Egyébként akár az is lehet, hogy pár száz év múlva már sokkal kevesebbet fognak Hitlerrel foglalkozni, mint most.

2021. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem, Dr Orbán Viktor Mihály már rég beelőzte.
2021. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Ő is🚮egy báb volt. Ne emeld piedeszdendára. Tudom kell egy példakép, és azt hiszed ő egy szabadságharcos volt.


Nem, nem. Csak nézd meg mit tett OV a kereszténységgel s milyen politikai ideológiára használja. Hitler meg a nemzeti natzi szót tette becstelenné. Náci nemzeti jelent nacionale nacionalista.


OV is🚼sokan hiszik ő szabadságharcos, meet mindig talál🚮egy ellenségképet, és erre sokan vevők....


Pedig ez csak semmi más, mint a laposföldhívök... valamiben hinni akarnak és szakértősködni.

2021. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Látom 6-os bejött Neked is a plakát kampány 😂🧔
2021. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
2, mi a problémád Ferenc Józseffel?
2021. júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örökre szerintem biztos nem. Hitler előtt voltak már sokan mások akik betöltötték ezt a szerepet: pl.: Júdás, Néró, Attila, Napóleon
2023. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!