Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban miért akarják...

Franciaországban miért akarják az oltatlan embereket ennyire diszkriminálni?

Figyelt kérdés

[link]


Hihetetlen.

Magyarország éppen kivezette a sok hülye korlátozást.Ott meg bevezetik.


2021. júl. 25. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Magyarországon is kötelező lett az oltás az eüdolgozóknak, szuribeszarikám.
2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Itthon is kotelezo az egeszsegugyi dolgozoknak.
2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De, Magyarországon még utazhatsz távolsági vonattal oltási kártya nélkül és ehetsz étteremben is nélküle.
2021. júl. 25. 21:54
 4/17 Jakobinus ***** válasza:
65%
Nyílvan annyira jó és hasznos ez a drága oltás hogy az embereket bele kell zsarolni, kényszeríteni, terrorban kell őket tartani csak hogy felvegyék. És ez,a nácik szerint a lehető legnagyobb rendben van.
2021. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

"De, Magyarországon még utazhatsz távolsági vonattal oltási kártya nélkül és ehetsz étteremben is nélküle."


Hangsúly a "még" szócskán.

2021. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

"De, Magyarországon még utazhatsz távolsági vonattal oltási kártya nélkül és ehetsz étteremben is nélküle."


Akkor miért nem egy arról szóló cikket linkeltél, te fogyatékos?


Olyan vagy, mint egy hisztis óvodás, aki durcizik, mert spenót az ebéd. Nem viccből zár és korlátoz egyetlen ország sem, hanem muszájból, te isten legnagyobb barma.


Az oltatlanok tartják fenn a járvány terjedését, ezért triviális, hogy őket kell legjobban korlátozni, nem a teljesen védetteket, akik

a kutatások szerint huszadakkora eséllyel válhatnak fertőzözz és fertőzővé.

2021. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Kb bele van írva a cikkbe:


"Az újabb intézkedéseket a fertőzések ismételt megugrása miatt hozta a francia vezetés, ezekkel kívánják felvenni a harcot a delta variánssal. Macron tévébeszédében kiemelte, hogy folytatniuk kell az utat, ami minden francia ember beoltásához vezet, csak így kaphatja vissza az ország „normális életét”."

2021. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Az oltás jó! Értem?
2021. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"...folytatniuk kell az utat, ami minden francia ember beoltásához vezet, csak így kaphatja vissza az ország „normális életét”."

Pont úgy fogják visszakapni, mint ahogy a gibraltáriak. 99%-uk be van oltva, mégsem élhetnek korlátozások nélkül. :/

2021. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországon, ha jól emlékszem utazni utazhattál mindig plasztikkártya nélkül.


Én önszántamból oltattam be magam, de engem is felháborított volna, ha még a munkahelyre/iskolába sem lehetett volna eljutni ez nélkül a sz@r nélkül. Az még csak-csak ok, hogy az "extra" dolgokat korlátozzák (pl.: mozi, színház), de az is diszkrimináció, viszont az már mindennek a teteje és felháborító, hogy gyakorlatilag kötelező az oltás, ha el szeretnél jutni a munkahelyedre/iskoládba. Az meg tényleg undorító, hogy a szociális dolgozóknak is. Mi az az indoklás, hogy: "Azoknak, akik sok emberrel találkoznak"? Az egészségügyben még értem. Minden ember, rengeteg emberrel találkozik egy nap alatt. Akkor mindenkinek kötelezővé kellene tenni? (Tudom, vannak olyan vakcinavallásúak, akik kötelezővé tennék még a harmadikat is, sőt a harmadikból triplát, de az emberek többsége, nagyon felháborodna.)

2021. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!