Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban miért akarják...

Franciaországban miért akarják az oltatlan embereket ennyire diszkriminálni?

Figyelt kérdés

[link]


Hihetetlen.

Magyarország éppen kivezette a sok hülye korlátozást.Ott meg bevezetik.


2021. júl. 25. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10. vagyok.

Sz@r alatt a kártyára gondoltam.

2021. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Oszd meg és uralkodj! Aki az Európai Egyesült Államokat (USE) akarja, annak le kell számolnia a régi világgal. Minden alkalmat kihasználnak, hogy leigázzák Európát és az Egyesült Államokat. Aki ragaszkodik a régi világhoz, az lázadni fog, de ez láthatóan még nagyobb anarchiát fog szülni. Vagy polgárháborút! Mindegy...
2021. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

"Pont úgy fogják visszakapni, mint ahogy a gibraltáriak. 99%-uk be van oltva, mégsem élhetnek korlátozások nélkül. :/"


Izraelben szintén mindenkit beoltottak, mégis lezártak mindent

2021. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Van ám hiszti látom🤣 én nem tenném kötelezővé senkinek, ha meg elkapja és lesz valami baja akkor az az így járt kategória, jobb is ha kipurcan.
2021. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem itt is ez lesz
2021. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

#15.

Én akkor oltottként is ledarálnám minden ilyen iratom, már csak polgári engedetlenségből is, de főleg azért, mert én nem támogatom, hogy felcímkézzék az embereket és elkülönítsék őket ilyen tényezők alapján.

2021. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
16 os én támogatom
2021. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!