Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleménye a nagy...

Erről mi a véleménye a nagy LMBTQ propagandát támogató embereknek?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Érdekel, hogy mit gondoltok arról, hogy "csak az elfogadást erősítik", és nem pedig galibát akarnak okozni.



2021. júl. 26. 12:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
28%
LMBTQP
2021. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
58%

Gyerekeknek nem kell az elfogadast tanitani ... a gyerekek meg a Telapoban is hisznek ... mindent elfogadnak ... mert naivak ... pont ezt a naivsagot szeretne kihasznalni az LMBTQ mozgalom.


Senki nem kerte meg, hogy segitsenek a gyerekek neveleseben ... mar a torveny is tiltja ... az LMBTQ meg is erolkodik tovabb.


Ne nyomuljanak, senki nem kerte oket ilyenre!!!

2021. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
#1 Telire nem érdekel éppen melyik betű tűnik el meg jelenik meg benne LGHDTV+ akkor ez a biztos.
2021. júl. 26. 12:51
 4/45 anonim ***** válasza:
42%
3as, az 1es azért rakta bele a "p"-t mert pedo....
2021. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Akkor én kérek elnézést, de már idegesít, hogy minden héten egy új betűt kell elvenni, vagy beletennie azt hittem ez is ilyen kioktatás lenne.
2021. júl. 26. 12:57
 6/45 anonim ***** válasza:
55%

Az a véleményem, hogy a gyerekem egészséges nemi fejlődését alapvetően hagyjuk a családra. Még így is sajnos sok gyerek "elcsúszik", nem a saját hibájából. Őket is el kell fogadni!

Az LMBTQ propagandával abszolút nem értek egyet. Ne befolyásoljuk ilyen külső, akár irányított módon a gyerekeket. Ne zavarjuk össze őket, ne erőltessünk rájuk ilyet.

A homoszexuálitás pl nyilván nem öröklődik, nyilván nem genetikai rendellenesség. Az a gyermek nemi identitásában, fejlődésében történt defektus. Az LMBTQ propaganda ilyen formában ne tegyen rá még egy lapáttal. Nincs joguk hozzá.

2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
52%
Én azon a véleményen vagyok, hogy egy iskolai felvilágosításban meg kellene, hogy jelenjen a homoszexualitás és a transzneműség is, mert ezek létező dolgok (hogy meg fog-e vagy sem az új törvény után, majd meglátjuk). Azonban egyértelműen nem szabad engedni, hogy gyerekeknél elkezdjék a nemváltó beavatkozást. Max szakemberrel (nem tudom kivel szoktak, talán pszichológussal) el lehet kezdeni beszélgetni, hogy tényleg transznemű-e vagy csak mondjuk testképzavaros, de magát a hormonkezelést és a műtéteket egyértelműen nem szabad csak egy felnőtt embernek engedni (de nekik meg járnia kéne a jogi elismerés, de ez már más téma)
2021. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
63%

#7 "Én azon a véleményen vagyok, hogy egy iskolai felvilágosításban meg kellene, hogy jelenjen a homoszexualitás és a transzneműség is, mert ezek létező dolgok "

A homoszexualitás valóban létező dolog és amikor a szexuális felvilágosítás van ha valaki akar, akkor erről a témáról is lehet kérdezősködni, ahogyan ha szükséges, mert van az osztályban ilyen probléma, akkor az osztályfőnök feladata megbeszélni, hogy a többieknek hogyan kellene ezt kezelni. Az alapvetés akkor is az kell legyen, hogy a gyerekeknek nem kell a szexualitásról többet tudni, mint ami ahhoz szükséges hogy ne kezdjék el túl korán, ne menjenek bele elhamarkodottan szexuális kapcsolatba és ha mégis megteszik akkor az biztonságos legyen, vagyis sem betegséggel, sem terhességgel ne végződjön. Egyikhez sem kell semmiféle külső szervezet.

A transzneműség pedig nagyon ritka dolog, a népesség igen elhanyagolható kis számában jelenik meg ilyen biológiai eltérés és azt a szülők szeretnék maguk kezelni, irányítani.

Ha ezt kevered azzal ami most divatos, hogy valaki kitalálja, hogy férfi testben ő nőnek érzi magát, ez nem transzneműség, ez egy pszichiátriai probléma. Ehhez pedig kifejezetten szakember szükséges, véletlenül sem szabad lmbtqxyz szervezetek közelébe engedni a fiatalt amikor hasonló gondolatai vannak. A serdülőkor pont erről szól, hogy az aszexuális gyerek átalakul és egy szexuálisan aktív felnőtt emberré válik több év alatt. Ez mentálisan és fizikálisan is megterhelő, bonyolult folyamat a serdülők számára. Sok szexuálisan már fűtött de testileg még nem kialakult fiú érezheti úgy, hogy a teste nem felel meg a vágyainak és mivel ebben a korban pont a test kifejletlensége miatt nem találnak olyat az ellenkező nem tagjai közül aki rájuk figyelne és megerősítést adna hogy ők igenis férfiak vagy igenis nők, nem szabad olyan mentálisan sérült emberek propgandáját hivatalosként kezelni, ami a rossz döntés felé tolná őket.

Az olyan fiatalok 95%-a helyre jön és magabiztos férfi avgy nő válik belőle, aki tizenévesen még könnyedén befolyásolható és őszintén kijelenti, hogy ő transznemű. Nem az, csak még nincsen készen.

2021. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországon mikor találkoztál nemváltó műtéttel gyerekeknél? Mellesleg létezik olyan fejlődési rendellenesség, hogy a kívül nem olyan a tested, amilyennek a kromoszómáid alapján lennie kellene. Ilyenkor ha ezt időben észreveszik, nem gondolnám, hogy baj lenne még gyerekkorban belenyúlni, ilyet csinálnak is, van tudományos alapja, nézz utána. Amúgy meg a gyerekek előbb akarnának transformer robotok lenni, mint a nemüket átalakítani.
2021. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
45%
#8 Én is igazából csak azt mondom, hogy meg kell említeni, meg, hogy forduljon szakemberhez és az (mármint a szakember) az évek alatt kideríti, hogy tényleg szükséges-e a nemváltás.
2021. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!