Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Titeket nem idegesít külföldre...

Titeket nem idegesít külföldre utazáskor, hogy a sok migráns miatt Európa országai egyre inkább veszítik el egyedi kulturáikat?

Figyelt kérdés

Pl. Olaszországban bemész egy pizzériába, és a pult mögül a kici kínai szakács vigyorog.


Vagy Svédországban bemész egy boltba, svéd termékek sehol, ellenben ládaszámra állnak az arab, indiai kaják alapanyagai.


Németországban mész az utcán, és az erkélyen leng a török zászló, a magnóból ordít valami keleti zene. Sültkolbászos stand helyett kebabost látsz.



2021. júl. 27. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mit mond a kérdező. Svájcban élek, egy kisvárosban, már 15 éve. Akkoriban az akcentusom miatt lógtam ki a környezetből itt, kérdezték állandóan a boltban, orvosnál, vagy ha csak egy újságot vettem, hogy amúgy hova valósi vagyok. (Aztán mindig elmesélték, hogy voltak egyszer a Balatonnál, nagyon jó nyaralás volt.)

Ma meg már a bőrszínem miatt lógok ki, több itt a fekete, mint a fehér. Nem is ezzel van a gond, mert nem vagyok rasszista, pont leszarom, hogy más milyen színű. De annyira máshogy viselkednek - na nem mind, de feltűnően sokan -, hogy néha rendesen félek mellettük elmenni fényes nappal is.

2021. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

#10 Azért megyek Olaszországba, hogy Giovanni a pincér megpödörje a Marió-bajszát, röhögve hátbavágjon és hozzon egy kancsó bort, nem azért, hogy egy kínai sertepertéljen ott mint valami sunyi rovar.


Azért megyek Svédországba, hogy árják között legyek, halat egyek, és a vikingekről beszélgessek, nem azért, hogy burkás dementornők szolgáljanak fel sivatagi kajákat.


Azét megyek Németországba, hogy Günterrel sörözzek, nem azért, hogy Jumurdzsákkal kebabozzak.


Az meg szégyen, hogy egy szőke nordikus germán csaj nem undorodik ösztönösen valami cigányszerű barna arabtól, töröktől, és lefekszik vele.

2021. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

12


Úgy teszel mintha 100%-os lenne a migránsok aránya.


Mi közöd hozzá hogy azok az országok kiket engednek be?


z meg szégyen, hogy egy szőke nordikus germán csaj nem undorodik ösztönösen "



Nem mindenki ösztönpatkány.

2021. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten mulattat az, hogy most a franciák, németek, britek, stb. is kapnak egy adagot balsorsból, választott kormányaik sok szemétséget követtek el a magyar nép ellen.
2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Zavar e a fene tudja inkább leszrom, bár azért amikor Drezdába a kurd kebabos magyarázza kézzel lábbal büszkén, hogy 17 éve él Németoban, de egy negyed mondatot nem tud németül...olyankor fenn akad a szemem. Meg az ilyen elmebeteg szervezetek mint az Osmanen Germania...akad azért baj...
2021. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!