Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lengyelország hogy érte el,...

Lengyelország hogy érte el, hogy ott a prostik ne legyenek adócsalók?

Figyelt kérdés

Mind Magyar- mind Lengyelországban legális a prostitúció, és adózott magánvállakozásnak számít azonban Magyarországon szexpartner kereső oldalaknak vannak álcázva a prostis hírdetések pl. rosszlanyok-on, és nincs kiírva az áruk emiatt.



Amikor Lengyelországban voltam, akkor ott elmentem lakásos prostihoz, és ott konkrétan nem-álcázott szexuális szolgáltatási oldalak vannak a neten, büszkén ki van rakva a prosti vállakozói engedélye, és az árukat is mindig kiírják.



2021. aug. 4. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
New Yorki egyezmény...
2021. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

" Magyarországon szexpartner kereső oldalaknak vannak álcázva a prostis hírdetések"

Ez azért van, mert illegális a prostitúció elősegítése, prostitúcióból hasznot húzni. Tehát prosti lehetsz, strici nem. Prosti vehet bérbe lakást, de prostitúció céljára ingatlant kiadni tilos. Prosti hirdethet, de prosti szolgáltatását hirdetni tilos. Ugyanígy a bordélyház is tilos nálunk, pl Németországban legális. Ha ellentmondást érzékelsz, akkor az nem a te hibád.

2021. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs olyan aki a rosszlányokat szexpartner keresőnek nézi és nem tudja, hogy ott prostik vannak
2021. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Magyar reklámtörvény:

"9. § (2) Tilos a szexuális szolgáltatás reklámja."

Ennyi. Onnantól kezdve, hogy valaki árakat ír ki, már reklámnak minősül. Ami nálunk tilos.


Amúgy az árak kiírásának és az adózásnak nem sok köze van egymáshoz...

2021. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól tudom ott társalkodónő a státuszuk.
2021. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!