Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dél-Romániában mennyi lehet a...

Dél-Romániában mennyi lehet a cigányok valós aránya?

Figyelt kérdés

Jártam többször az országban és az északi részeken azért jól látszik ki a cigány, a románok teljesen európai külsővel rendelkeznek.

Viszont a déli részeken mintha kicsit elmosódnának a határok a két nép közt, nem tiszta kiben mennyi "vonó van". Bukarestben is rengeteg öltönyös, magas státuszú embert lehet találni, akin azért látszanak a jellegzetes vonások.

Ez a nagy mértékű keveredés vajon nálunk is várható majd?



2021. aug. 6. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell ilyen szélsőségesen gyűlöletkeltő embernek lenni? Nem mindegy neked hány és milyen bőrű ember létezik a világon? Amíg téged nem bánt addig rendben van, majd ha piszkálni kezd és akkor van baj akkor oké.
2021. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Menj még délebbre ott meg még több cigány van.

Komoly problémák ezek.


A nagypofájú balhés cigányokat mindenki gyűlöli, de amit te csinálsz az sima rasszizmus.

2021. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron voltam, és elég sok lehet ott belőlük


Úgy legalább harmadát egyértelműen oda lehet sorolni.

2021. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
100% a román nép eleve cigány leszármazott.
2021. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a románok nem cigány leszármazottak. Bár lövésem sincs, hogy valójában milyen népek, magukat latin leszármazottnak vallják, a nyelvük is az újlatin nyelvcsaládba tartozik, de hogy ez mennyire mesterséges vagy mennyire valós azt nem tudom. Kalányosékkal viszont biztos van keveredés ott is, de lassan itthon is ez lesz.
2021. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!