Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai könyvek...

Milyen politikai könyvek vannak/voltak betíltva?

Figyelt kérdés

Most így a nyári szünetben szeretnék érdekes dolgokat olvasni. Bizonyos vagyok benne, hogy a világ egy mátrox. Elhallgatnak valós dolgokat a történelemből is. Eddig csak spirituális dolgokat olvastam, de most szeretnék szintet lépni, mert megértem rá


A politikailag betíltott könyvekben biztosan sok igazság van. Hiszen el akarják titkolni az emberek elől. Akkor abban lehet megírva az igazség? Milyen politikai könyvek vannak betíltva?Köszönöm segítséged!💖



2021. aug. 8. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, régóta várok egy ilyen kérdést, mert most végre belinkelhetem ezt a csodát:

https://www.youtube.com/watch?v=xZqQ3n8ID94&t=77s

2021. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Formálisan nincs semmi betiltva, akármilyen marhaságot ki lehet adni. De csak, ha nem ütközik a szájkosár törvénybe és nem kérdőjelezi meg a folyamatos kárpótlás létjogosultságát.
2021. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek betiltott könyvek nálunk.
2021. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
2021. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta privibe hogy a Main Kampf és a Cion Bölcsek jegyzőkünyve. Az be van tíltva? Miért?
2021. aug. 14. 15:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg semmi nincs betiltva, legfeljebb nem támogatják egyes könyvek kiadását.

A rendszerváltás előtt voltak tiltott könyvek.

2021. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincsenek betiltott könyvek Magyarországon, bármit ki lehet adni.
2021. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Elképzeléseim szerint a betíltott könyvekben tíltott gyümölcs van. Olyan valós gondolatok, amikről nem akarják hogy még csak tudjunk is. Úgy egy évtizede a Cion Bölcsek jegyzőkönyvei és a Mein Kampf volt betíltva. Úgy kellett tor-ról olvasni titokban. A cion bölcsek jegyzőkönyveiről dr.Drábik elemzést készített, hogy egy valós illuminati tervet leplezett le, ami szóról szóra be is következett.


Ugye mégis honnan tudtak volna a század eleje táján, hogy minden így valósul meg. Hát egy terv volt. Most nyílván senki sem akarja, hogy erről a nép tudjon. Ez a "titok". Ezt már megfejtettem. Aztán hogy a Mein Kampfba mik lehetnek fogalmam sincs meg a többi tiltott könyvben, amirl szintén nincs fogalmam sem. Akkoriban az országban a Cion könyv futott. Te mit tapasztaltál?

2021. okt. 13. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet azon érteni, hogy nincsenek betiltott könyvek?

Cion bölcsei:

[link]

Harcom:

[link]

2021. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

"hogy a Mein Kampfba mik lehetnek fogalmam sincs "

Végig nem olvastam, pedig derék fasiszta pribék vagyok, de sokszor elég unalmas. Ha vérben tocsogó zsidóbelezésre számítasz, azzal nem fog szolgálni.

2021. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!