Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Afganisztáni gerillakat...

Az Afganisztáni gerillakat miért lehetetlen legyőzni?

Figyelt kérdés
Mindenkinek beletort a bicskaja pedig csak egy kis elmaradott ország...

2021. aug. 17. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az egyetlen fegyver ami hatásos az a drón a tálibok nem tudtak azelől elbújni mivel hát az mindent is lát a gyalogság meg tényleg szinte semmit nem ér a légierő tudta csak megfélemlíteni őlet azért elég volt csak elküldeni felettük egy A-10-et és tele is a nadrág nem is kelett lőnie
2021. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 Hát a barlangrendszerekben, ahol tevékenykedtek, a hatalomátvétel előtt, ott nem sok hasznát veszed a drónnak.
2021. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12# nyílt harcra értem pl megtámadnak egy konvojt vagy egy város körül gugolnak a bokorban azt a drón észreveszi
2021. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13 Igen úgy lehet, semlegesítesz belőlük egy 15 célpontot és helyükre még 30-at vezényelnek, hidd el ezeknek az embereknek egyáltalán nincs halálfélelmük, ne a mi kultúránkból indulj ki, ők tényleg bármikor feláldozzák az életüket a ,,közös ügyért", nem véletlenül nem tudtak semmit sem kezdeni velük a világ legnagyobb hatalmai, a fő különbség, hogy mi nem kockáztatunk feleslegesen emberi életet, ők pedig igen, ez hatalmas előny számunkra.
2021. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Le lehetNE győzni a gerillákat. A probléma az, hogy mindig POLGÁRI lakosság között rejtőznek. Vagyis a legyőzésük rengeteg ártatlan ember halálával is járna. Pld a Hamaszt simán le lehetne győzni, ha Izrael ledózerolná Gázát. De nincs olyan demokratikus állam, amely ilyesmit hajlandó lenne megtenni.

Magyarul azért nem lehet legyőzni a terroristákat, mert a civileket használják védőpajzsnak.

2021. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 Nem mintha szándékában állt volna az USA-nak legyőzni őket, vagy volt valaki, aki elhitte, hogy az USA a terrorizmus ellen harcol? :D Csak menjen a fegyverbiznisz, szerezzék meg a értékes gyarmatokat, a többi nem számít nekik.
2021. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16# ha iróniából írtad akkor ne vedd figyelembe.


jó h*lye vagy unalmas már ez az amerika én pl honvédségnél vagyok és voltam is kint magyarul tudom hogy amit beszélsz nettó baromság sztereotíp tömegvélemény egyszer jöttél volna ki amíg még ott voltunk és akkor beszéltél volna.

2021. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!