Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véleményetek szerint hol van...

Veres Béla1 kérdése:

Véleményetek szerint hol van keményebb diktatúra?Észak-Koreában,vagy Afganisztánban?

Figyelt kérdés
A Tálibok elfoglalták Afganisztánt.Ez a diktatúra a keményebb,vagy az Észak-Koreai?

2021. aug. 21. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#10 Kérdésre: Én is Észak-Koreában töltenék egy évet inkább.
2021. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Pedig jobb ha azonnal lelőnek mintha a fogolytáborban halálra dolgoztatnak
2021. aug. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Észak-Koreában nem mindenkit visznek fogolytáborba.Én inkább hajlongok,tapsolok egy szobor előtt.Sokkal jobb,mint követni a Saría törvényeit,amelyet kötelezően bevezetnek a Tálibok.
2021. aug. 23. 12:31
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezaz kérdező, azert Korea, mert az kiszámítható.

Két rossz közül már inkább azt, amit ismerek. És én jól ismerem mi caj van ott.

2021. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy hogy szobor előtt hajlongasz vagy Mohamed anyja előtt? Igaz utóbbi virtuális vagyis modernebb
2021. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
10-re, akkot inkább Észak-Korea
2021. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, egy 200 000 fős kisebbség akarja megszabni egy 38 milliós többségnek hogy hogyan éljen akiket senki se választott meg. Mi ez ha nem diktatúra? Annyiból stimmel hogy nem pont az mert még nem alakítottak kormányt.
2021. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Afganisztánban van nagyobb diktatúra, Észak-Korea messze nem a legdurvább hely a világon. A két ország között egy fő különbség van, Észak-Koreában van kultúra, Afganisztánban nincs. Ha Észak-Koreában betartasz minden szabályt turistaként, a világ egyik legbiztonságosabb úti célja, mármint mondjatok még egy országot, ahol turistaként teljes személyzet vigyáz minden lépésetekre :D , míg Afganisztánban semmit sem ér az életed, szabályok meg nincsenek, bármikor bármi történhet veled.

Én úgy gondolom, hogyha valaki Észak-Koreát durvábbnak tartja, annak nagyon sokat kell még tanulnia a világról. Észak-Koreának csak a marketingje rossz az amerikaellenessége miatt, de rengeteg országot fel lehetne sorolni, ahol sokkal rosszabb a helyzet csak valamiért ezek az országok nem Amerika ellen vannak, és az Amerikai propagandagépezet le is tojja ezeket az országokat.

2021. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!