Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztráliában tilos elhagyni...

Ausztráliában tilos elhagyni a lakásodat. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Tilos friss levegőt venni. Tilos megérinteni a füvet. Tilos sétálni egyet. Tilos tüntetni. Tilos véleményt alkotni.


[link]



2021. aug. 18. 00:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Mit akarsz mit gondoljunk róla? Szabad mást gondolni mint te vagy tilos?

Most mondjam azt hogy szellőztetni az ablakon keresztül szokás, hogy friss levegő nélkül nem élnek sokáig az emberek, tehát nyilvánvaló baromságot írsz le?

Mitől lenne tilos véleményt alkotni? Elhaltak az agysejtjeid a friss levegő hiányában és nem megy a gondolkodás ha nem tudsz közben menni az utcán?

2021. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Azt gondolom, hogy a 25 milliós Ausztráliában még nem érték el az 1000 Covid-halottat, sőt a Victoria államon kívül élő 19 millióból még 200-an se haltak meg.


Mi 30 ezer fölött járunk :)))

2021. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Itt jóval nagyobb sötétség uralkodik mint gondoltam.
2021. aug. 18. 05:43
 4/24 A kérdező kommentje:
Amiket én felsoroltam azok a legalapvetőbb emberi jogoknál is alapabbak. Ausztráliában napi 1 halott van a legrosszabb esetben és ekkora hisztériát csapnak. Nem csak az otthonukat, hanem az országot sem hagyhatják el. Remélem nem én vagyok az egyetlen aki látja hogy visszaélnek a hatalmukkal és a propagandával.
2021. aug. 18. 05:51
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek veled, Kérdező, de sajnos ez ellen nem tudnak az emberek mit tenni. Én magam is felháborítónak tartom az alapvető szabadságjogok megsértését. Aki retteg, az maradjon otthon, de a többi embert hagyják békén!
2021. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Az egész vírushiszti azért van, hogy soha nem látott diktatúrát vezessenek be a nyugati országokban (Ausztrália földrajzilag nem nyugat, de kulturálisan igen). Ausztráliában annyi a különbség, hogy ott még annyira sem sikerül a számokat felturbózni, mint Európában, így még inkább kilóg a lóláb.
2021. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Én is egyetértek. Már pár hete néztem nagyot amikor Sidney-t lezárták mert egy idős ember meghalt COVID-ban. Még nagyobbat néztem amikor a hadsereget is bevetették ezért, a saját polgáraikkal szemben!

Ahogy hallom most egész Új-Zélandot is lezárták teljesen 1 (EGY!) megbetegedés miatt. Nem akarom elhinni amit 6-os írt de egyre inkább hajlok rá, a veszély legkisebb jelére eldobják a demokráciát maguktól.

2021. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Még jó, hogy nem nézel utána a témának (gondolom a videónak is csak a címét láttad), különben tudnád, hogy el lehet hagyni az otthonod élelmiszervásárlás, munkábamenés és testmozgás (!) esetén.
2021. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

#8

Ja úgy már más, hát akkor nincs itt semmi látnivaló hölgyeim és uraim, az ausztrál állam nagy kegyesen megengedi hogy ne hallj éhen, mindezt egyetlen COVID-beteg miatt...

2021. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Amúgy azóta egyre borzasztóbb dolgok kerülnek nyilvánosságra Ausztráliáról:

https://www.youtube.com/watch?v=nXLc-CC5CTg

12 évesek paprikaspray-vel fújása és családtagok letartóztatása a maszkviselés megtagadásáért MASZKOT NEM SZABÁLYOSAN VISELŐ rendőrök által, stb.

[link]

És igen, az ausztrál rendészeti miniszter szerint (6:15-től) "ha van hozzátartozód aki szerinted tüntetni készül KÖTELESSÉGED lebeszélni róla. Ha tudsz valakit aki [hozzáteszem hogy most már] illegális összejövetelen készül résztvenni a hét végén akkor hívnod kell a szerveket". WTF??Egyenesen ÁVH-ba mennek át és a polgárok biztatásába hogy nyomják fel egymást...

2021. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!