Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is ijesztőnek tartja hogy...

Más is ijesztőnek tartja hogy ennyire összpontosul a globális vagyon?

Figyelt kérdés

[link]

Egyébként ez az a BlackRock amely rengeteg országban felvásárolja az emberek elől az ingatlanokat.

https://www.youtube.com/watch?v=1n4zkdfKUAE



2021. aug. 23. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Itt már csak a Lenin elvtárs segíthet!!!!!


Előre dicső proletárok!!!

2021. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kommunista sem, észlény.
2021. aug. 23. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ebben semmi rémisztő, már régóta tudható, hogy ebbe az irányba, és ezzel a saját nyomorunkba rohanunk. Szerencsére a végkifejletet talán már egyikünk sem éli meg.
2021. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, amíg én is tudok boldogulni.

Azt pedig vitatnám, hogy "az emberek elől vásárolják fel" az ingatlanokat. Valóban kiterjedt ingatlan portfóliójuk van, de azok többnyire nagyértékű kereskedelmi és ipari ingatlanok. Ez közel sem az a kategória, amit egy átlagembernek esélye lenne megszerezni. Tehát, ebből következően, nem is őelőlük vásárolják fel.

Mivel pedig a cég részvénytársaság, bárki tulajdonossá válhat benne. Akár egy átlagember is. :)

2021. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!