Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » CNN elárúlta, hogy manipuláltá...

CNN elárúlta, hogy manipulálták az Amerikai választást, pontosabban lebuktak egy rejtett kamera beszélgetésen keresztül, szerintetek van több hazugság is?

Figyelt kérdés

[link]


Ne kövezzetek meg kérlek a kommentszekcióban, de mi van ha a Globális felmelegedés is kamu? A linkelt videó végén mondta a vezérigazgató, hogy amint lemegy a korona vírus, valószínű a Globális felmelegedés lesz a főtéma, mert ha az emberek félnek, akkor manipulálhatóak.

Kicsit szélsőségesen vontam le az interjú alapján ezt, lehet hogy van egy minimális alapja, de mi van, ha tényleg az egész egy felfújt lufi?! (Nyilván a korona létező pl.. De nagyon nem mindegy hogy, hogy adják elő a hírt, mert a végeredmény tejesen más.) Jó régen sosem tudtak mérni semmit, meg pontos adatok sem voltak, de biztos voltak hasonló zord, változó időjárások. Csak a mai világban minden össze van kötve mindennel, ha valahol egy kis forgószél felüti a fejét a világ túlsó oldalán már a hírekben adják le, kicsit olyan “világ vége” vibe-al...

és ha az egész világ elhiszi, hogy pl Globális felmelegedés van, akkor bizony az van, és fogd be a pfád..:D de mi van ha tényleg lufi?!😀 csak elgondolkoztam ezen, kicsit kritikus vagyok, nem tudom jobban a dolgokat másnál, de én 60-50%-ban hiszek a híreknek pl..



#hír #manipuláció #globális felmelegedés #Kamu?! #Mi lehet vajon az igazság?
2021. máj. 5. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Gondolkozzunk el egy picit.


A Clinton-Lewinsky botrány 1998-ban tört ki. Ez teljesen tönkrevágta jó öreg Billy C politikai karrierjét, és nagyrészt ennek is köszönhető, hogy a demokraták elvesztették a 2000-res választásokat. Magáról a dologról összesen NÉGYEN tudtak, is így is kitudodódott.


Namost ahhoz, hogy a globális felmelegedés kamu legyen, több SZÁZEZER, ha nem millió tudóst kellene lefizetni, megfenyegetni, eltávolítani, stb... És elég lenne, ha csak egyetlen egy hiteles forrásokat tudna bemutatni arról, hogy valamelyik állami vagy internacionális szervezet áll az egész mögött. Ez eddig senkinek sem sikerült.


A globális felmelegedés létének a bizonyossága, és a mögötte álló bizonyítékok erőssége kb a gravitációéval egyenlő. Elképesztően egyszerű kimutatni a létezését. Anno az XKCD internetes képregénysorozat csinált róla egy nagyon jo stripet: [link]

2021. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki tudja, hogy elcsaltak a valasztast ... nem a mi dolgunk ... par ev mulva ujra lesz valasztas ... akkor majd lehet visszacsinalni mindent ... addig meg bizzunk abban, hogy majd Kina es az oroszok majd rovid porazon tartjak Bident :)))
2021. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A Cenz Ura ***** válasza:
82%

a kettő nem ugyanaz


a COVID-ra is sokan mondják hogy kamu, de nem hiszem hogy többszázezer ember világszerte (orvos stb) össze tudna játszani

2021. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ja, biztos azért nincs már 10 éve fehér karácsony, mert balszerencsénk van.
2021. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
@2: persze, hogy elcsalták a választásokat. De azóta már eltelt 20 év, mégis mit lehetne tenni?
2021. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
@4 Sokszór volt korábban is, hogy karácsonykor nem esett, ez mindig normális volt, szerencséje van az embernek ha éppen szent estén esik a hó.. nem gyakori
2021. máj. 7. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Szerintem #4 nem konkrétan a szentestére gondol, hanem a gyakorlatilag hó nélküli decemberre, mely mostanra normálissá vált. Januárban, februárban van egy kevés (nagyon kevés, néhány havas nap). Érdekes módon újabban tavasszal elő-előfordul 1-2 hóesés. Nem vagyok öreg, a harmincas éveimben vagyok, mégis a saját életemben le tudom mérni, hogy a magyarországi hóesés, mint jelenség, nagyon megváltozott.
2021. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű volt eddig is, hogy elcsalták bidének, mert egy irányítható demens szamár. Sajnos ennél a fickónál, még a nárcisztikus Trump is mérföldekkel jobb volt. Azon csodálkozom, hogy még valami tárgyalás közben nem sz*rta össze magát XD habár lehet megtörtént, csak nem vették fel.
2021. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!