Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Nógrádi György...

Szerintetek Nógrádi György csomagolja reális köntösbe a Fideszi világképet amivel igazolják magukat az emberek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Mi van?

Nógrádi elmondja a maga véleményét azon ismeretek alapján amiket élete során szerzett a világról. Olyan ember akinek a nagypolitikában is adtak a szavára, véleményére, nem csak Magyarországon, mert sokat tud és reálisan méri fel a helyzetet.

Mi köze ehhez a fidesznek? Mi az a "fideszi világkép" és kiknek kellene magukat igazolni? Miért nem lehet egy kérdést rendesen kiírni?

2021. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pontosan külpolitikai témára értem aminek köze van a Fideszhez pl Kelet nyugat stb.
2021. aug. 24. 16:37
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem kérdezem meg többet amit az elsőben. Ha nem akarod hogy értelmesen válaszoljanak, az a te dolgod.

Majd lesz aki elintézi egy igennel vagy nemmel, a többség meg hülyeséget fog leírni.

2021. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pontosan külpolitikai témára értem aminek köze van a Fideszhez (eddig nem értem mit nem értesz) az emberek nyugatról alkotott képe amit a Fidesz képvisel! Nekem úgy fest hogy Nógrádi ad egy ilyen reális csomagot hogy igazolva érezzék amit hisznek meg amikkel tömi az agyukat a Fidesz propaganda!
2021. aug. 24. 16:45
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszem, hogy Nógrádi György megkérdezné Orbán Viktortól, hogy mi legyen a véleménye bármelyik külpolitikai kérdés kapcsán, belpolitikával meg nem foglalkozik nyilvánosan.

A szakértelmét kétségbe lehet ugyan vonni, de elég sok külföldi kormány alkalmazta tanácsadóként, kérte ki a véleményét.

Arról meg bem illik beszélni, hogy már elmúlt 70 éves, ma már lehet csak egy egyetemi tanár, vagy még egyetemi tanár 70 év fölött is, a vilagnézete nem igen változott, az nem a minisztetelnöktől függ

2021. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem is kell megkérdeznie mert elég nyilvánvalóan kommunikálja a Fiedesz a tv be meg az összes híroldalon amik a kezébe vannak! A szakértelme itt nem releváns biztos óriási szakértő de nekem úgy tűnik ugyan azokat tolja külpolitikai kelet nyugat kérdésekben amit a Fidesz csak szakértői stílusban adja elő! A metakommunikációja meg kifinomultan igyekszik negatív képet festeni a nyugatról meg a demokráciáról pedig a demokraták mint politikai oldal meg a Demokrácia nem is mindig ugyan az!
2021. aug. 24. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Ettől függetlenül Nógrádi minimum lehet olyan hozzártő, mint a te baller kis főnökeid.
2021. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most a saját szövegemből idéztél? "A szakértelme itt nem releváns biztos óriási szakértő"
2021. aug. 24. 18:03
 9/21 A kérdező kommentje:
Attól még mert nagy szakértő ki tudja mi igaz abból is amit kínáról meg az usáról összehord? Ugyan azt hajtja mint a Fidesz! Szerintem tőle kapnak táptalajt az emberek hogy realitásnak higgyék a Fidesz által majmolt dolgokat. Persze azt csinál amit akar viszont ettől még nem kéne hogy a skatulyáikban maradjanak meg próbálhatnának kérdéseket fel tenni maguknak meg más forrásokból is meg érdeklődni! Ami nem csak a Fidesz kommunikációt tolja!
2021. aug. 24. 18:16
 10/21 A kérdező kommentje:
Elvégre nem ő az egyetlen szakértő a világon de úgy látszik Magyarországon igen!
2021. aug. 24. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!