Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gondoltatok már arra, hogy a...

Gondoltatok már arra, hogy a Csillagkapu című sorozat a valóságon alapszik és azért rendezte az amerikai kormány, hogy mindenki kitalációnak higgye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Persze. A vámpírmítoszoknak is ez a lényege, hogy ha látsz egy vámpírt akkor azt gondold "ááá, ez nem lehet vámpír, mert azok nem léteznek". Ja és a Star Wars is megtörtént, meg a Godzilla is.


De ugye soha nem nyúltál semmiféle illegális tudatmódosító szerekhez?

2010. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Sziget filmről halottam, vagy olvastam valahol ezt. És lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de elgondolkoztam rajta, hogy nem lenne kivitelezhetetlen. Persze nem pont úgy, mint a filmben...
2010. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Látom, az erő veled van. Csak az ész nem... :-D


Pedro

2010. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen rész is.
2010. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Gondoltál már arra, hogy babinéni földönkívüli?
2010. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előbb született egy regény, sci-fi, majd utána a film...
2010. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sorozat alapjai a valóságon alapul,csak annyi történt hogy hozzákevertek egy adag sci-fi elemet.
2010. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cirmos kandúr ***** válasza:
am csillagkapuban is lehet valami valóság, de a mai tudósoknak a star trek meg a star wars adott egy csomó ötletet, pl van olyan szemüveg féleség amit hogyha felveszel beállíthatod hogy mit akarsz nézni, milyen legyen a környezet és még a szagokról is gondoskodik, ha azt akarod hogy a természetben akarsz jrni csak beállítod és teljesen ugyan olyan mint a valóságban mivel a természet illatát is kikeveri, vagy ott van a hologram star wars-ból, azt is most fejlesztik, vagy a 360 fokos kivetitő, ezt a mozikban fogják használni, pár éven belül kész lesz, de a legjobb találmány ugyan ez egyik filmben se volt benne, az a szerv csináló, olyan mint egy nyomtató csak 3d-ben működik majd, pl ha neked szívra van szükséged nem kell várnod több évet ami idő alatt lehet meg is halsz, hanem vesznek a szivedből 1 sejtmintát a szivednek elkészítik a 3d-s térképét és azzal a kütyüvel megcsinálják a te sejtedből, és nem lökődhet ki mivel nem idegen anyag, ez kb 10 év múlva lesz, úgy hogy én sok sikert kívánok e nagyon okos embereknek:D
2010. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én igen, szerintem is így volt minden. az USA-nak meg nem volt jobb dolga, mint sorozatot rendezni.
2010. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!