Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért cenzúrázza a kínai...

Miért cenzúrázza a kínai kormány a Backstreet Boystól az I want it that way-t?

Figyelt kérdés
Elolvastam a szöveget angolul és magyarul is. A hírek szerint van vmi a szövegben, ami sérti a kínai nemzeti kulturális biztonságot (mellékesen: istenem, ilyen átlátszó ürügy, ezt ott beveszik?) de én semmi ilyesmit nem találtam. vagy odaát a diktatúrában ez már lázításnak számít?
2011. aug. 27. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

“not in accordance with the Interim Provisions on Administration of Internet Culture and other regulations” and they “disrupt the online music market order and endanger national cultural security.” Az a lényege, hogy a gonosz liberális világ ne tegye rá a mancsát Kína nemzeti kincseire... Érted... nem baj én sem.


És nem csak ezt, hanem még 100 számot.

[link]


(Egyébként, ha nem tudnám, azt is hihetném, hogy a Jobbik mondta, ők is hasonló beállítottságúak, mint ez a kínai cenzúra)

2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ucsiha Madara ***** válasza:
40%
Teljesen igazuk van, hogy azt a 100 számot kitiltották az országból! Én ide se engedném be őket!
2011. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

@12:54


mi a bajod ezekkel a számokkal? nem az államnak és nem egy egyénnek a tiszte eldönteni, hogy mi tesz kárt az adott ország kultúrájában. mindenkinek egyénileg kell ezt eldönteni. ha tetszik, hallgassa, ha pedig belemagyaráz ilyen-olyan dolgokat, akkor utálja, de ne mások kárára.

szeretném, ha elmagyaráznád, mi a probléma.

2011. aug. 27. 12:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen cenzúra csak arra jó, hogy fellendül a kalózipar...
2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@12:49


igen, hallottam a másik 100 számról, de az RTL-en néztem a híradót és ott ezt vmiért kiemelték és mondták, h már 10 éve cenzúrázzák.

(egyébként ott a pont, ami a Jobbikot illeti :D teljesen egyetértek :))

2011. aug. 27. 13:00
 6/13 Ucsiha Madara ***** válasza:
44%
Az, hogy ezek a számok rossz értékeket közvetítenek a fiataloknak. Ha te majd a te gyerekedet/gyerekeidet elzüllött, liberális, "extrém", nemtörődöm, stb. módon akarod viszontlátni, rendben van. Én nem szeretném majd a sajátjaimat.
2011. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom de szerintem neked fogalmad sincs ezeknek a számoknak a mondanivalójáról... Az én húgom pont ilyen nemtörődöm bunkó állat, mégis a nemzeti oldalhoz tartozik. :)
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Ucsiha nagyon nagy véleménnyel lehet a gyerekeiről, ha szerinte egy Katy Perry számtól rögtön átváltoznak az ördög ügyvédjévé.
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A többit még csak meg lehet érteni, de a BSB-tól az Iwant it that way lehet, hogy felvett forradalmi dalként lázítaná az ifjúságot a kínai kormány ellen, vagy mi?! Vicces.:)
2011. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ucsiha Madara, nem tudom, hogy vannak-e gyerekeid, ha igen, sajnálom őket. tudod, a fiatalok is érző, ÉRTELMESEN gondolkodó lények, és el tudják dönteni, h mi van rájuk káros hatással. az elzüllött tinik nem ezektől a számoktól (és egyáltalán semmilyen számtól) lettek ilyenek.

különben is, a fiatalokat úgy kell nevelni, h saját maguk döntsék el, mi az, ami káros rájuk, nem pedig a fejük felett ítélkezni.

2011. aug. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!