Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdélyben a cigányok száma...

Erdélyben a cigányok száma már meghaladja a magyarokét?

Figyelt kérdés

Nyilván hivatalos statisztikai adatok alapján nem, de azért ha az ember arrafelé utazik, azért látja, hogy elég erős demográfiai változás van román- és magyarlakta területeken egyaránt. Ha most azt számoljuk, hogy kb 1.1-1.2 millió magyar lehet, amelynek egy része szintén roma csak magyarnak vallja magát, akkor én úgy gondolom, hogy a romák száma már simán meghaladja a milliót.

Voltam amúgy nemrég Brassó környékén, hát gyakorlatilag csak cigányokat látni, ha kimegy az ember a turistáknak fentartott övezetekből. Melyik megyék a leginkább érintettek ebben? Hogyan áll az integráció helyzete odaát?



2021. aug. 29. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Amíg Magyarnak vallják magukat, addig kifejezetten előnyös a jelenlétük, mert ugyebár szaporodnak mint a nyulak és így legalább olyan mintha nem fogyna annyira a Magyarság.
2021. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ennyi medve is van ... ilyen az a kornyek! :))))
2021. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Csak a te kis rasszista buksidban vannak ennyien! 😉
2021. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem haladja meg de igen magas a számuk.
2021. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Látom te is figyeled őket.....

Kisgyerek a buszon: Apa !,miért olyan koszosak itt a bácsik ?

2021. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Én meg Budapesten az aquaworld-ben voltam, fehér embert nem nagyon láttam, Budapesten mindenki purdé?


Brassóban központba ott vannak, de ez nem jelenti azt, hogy csak ők lakják a várost. Főleg hogy Brassó gazdagabb város, mint a legtöbb magyar, hasonló méretű város. Meg lehet nézni GDP-t meg átlag jövedelmet is.


Amúgy ha nagyon durvát akarsz látni, javaslom a havasalföldi és dobrudzsai szegényebb megyék központjait, na ezekben a városokban többségben vannak a romák és nem csak a központi látkép alapján.

2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyben nem hinném, hogy meghaladja, egész Romániát tekintve már elképzelhető, sőt elég valószínű. Sok roma lakik például Gorj és Maros megyékben.
2021. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6. Az aquawordben azért van annyi, mert a gazdag morék ott érzik jól magukat. Jó mesterséges indiai környezet.
2021. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meghaladja lassan. Papíron lehet magyarnak vallják magukat az előnyös bánásmód miatt, de sosem lesznek azok. Szívük mélyén mind cigányok és büszkék is rá.
2022. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha orbán, budai gyula és németh szilárd átlátogat erdélybe, akkor igen.
2022. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!