Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Íme Mekk mester szerencsétlenk...

Íme Mekk mester szerencsétlenkedései. Tényleg ő kell az ország élére, mikor egy főváros vezetése is meghaladja a képességeit?

Figyelt kérdés

Szépen összefoglalják az eddigi közel két éves "vezetésének" eredményeit.


[link]


Komolyan ez kell nekünk?


2021. aug. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Neki már egy jogsi meg egy nyelvvizsga is meghaladta.
2021. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Karácsony Gergely sokkal jobb főpolgármester, mint Tarlós István.
2021. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Majd nézd meg 72 évesen a sirályotokat.
2021. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk? A magad nevében beszélj, én nem szavaztam rá és nem is fogok most sem. De ennek ellenére 2 dolgot szeretnék megjegyezni.

Az egyik, hogy attól még, hogy nekem nem szimpatikus, másnak lehet hogy az. Indul a választáson, akinek tetszik a programja és az intézkedései az szavazhat rá, akinek nem, az meg másra szavaz. Ez az egész lényege, ennyit kellene csak hagyni.

A másik, hogy számonkérni a be nem tartott ígéreteit nem egy okos dolog egy járvány kellős közepén, hiszen a megválasztása óta minden megváltozott, sokkal nehezebb jelenleg vezetni a várost, mint azt a választások előtt gondolták.

Megjegyzem a fideszes városok sem élhetőbbek, én Székesfehérváron lakok és pár sarokra tőlünk van egy méhlegelő, a városban pedig a leszűkített utak miatt reggeltől estig áll a dugó, alig lehet közlekedni. Persze van még ezernyi más baj is, csak szimplán nem törődik vele senki, mert nem ellenzéki város és nem is új a polgármester...

Csak fogadjuk el, hogy mindenkinek más a véleménye, máshogy gondolkozunk :)

2021. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
És az a szomorú hogy így is alkalmasabb mint orsós-olstein meg az egész pereputtya együtt :(
2021. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Az Origóból nem nézem ki, hogy nem hazudik.
2021. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!