Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kis méretű nukleáris töltet...

Kis méretű nukleáris töltet megoldaná a tálib problémát?

Figyelt kérdés

Egyre szörnyűbb és aggasztóbb hírek érkeznek Afganisztánból, miért nem zárják rövidre az egészet, például amikor a tálib kormány összeül? Az összes vezető egy helyen, nagyjából lefejeznék az egész talibánt ezzel. Japánt is percek alatt földre kényszerítették anno, azóta már sokkal fejlettebb a haditechnika, nem hiszem, hogy valami precíziós bombával ne lenne kivitelezhető.

Amíg a nyugati nagyhatalmak jó pofizni próbálnak, szépen emberek ezreit végzik ki, csak mert nők, csak mert szabadok akarnak lenni, csak mert más vallásúak.



2021. szept. 4. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Mehet oda nagyobb méretű is.
2021. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ah azért olyan drasztikus csapást nem kívánnék, bár sajnos úgy is megölnek mindenkit a tálibok, akik nem állnak közéjük terroristának.

Ma olvastam, hogy az Afganisztánban élő néhány ezer keresztény is már elkezdték kivégezni :(


Azt se értem, hogy miért nem nyújtanak katonai segítséget Pandzsir völgyben lévő ellenállóknak. Lehet két évtizede ellent tudtak állni a besülő ócska fegyverekkel támadó akkori táliboknak, de most elég jó nyugati fegyvereket zsákmányoltak.

2021. szept. 4. 18:30
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

mert senkinek sem érdeke rendet tenni ott.

a háború a haszonról szól.

nem pedig erkölcsi normák szerinti igazságtételről.

2021. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet atommal dobalozni, mert mindenkinek van egy haverja akinek ugyan ugy van atomja es meg a vegen visszadobaloznak!
2021. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Mert ha atommal támadná Amerika a tálibokat, a sok radikális terrorcsoport azonnal hadat üzenne Amerikának és következnének a csomó terrorcselekmények.


A legjobb megoldás magára hagyni Afganisztánt, omoljon majd össze magától.

2021. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 hypno ***** válasza:
48%

#2


"Ma olvastam, hogy az Afganisztánban élő néhány ezer keresztény is már elkezdték kivégezni :("


Majd a keresztényvédelmi államtitkár, vagy a lószerszámos külügyminiszter majd jól megmondja a táliboknak.

Ja nem.

2021. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hypno ***** válasza:
93%

Gerillaháborút nem lehet tömegpusztító és/vagy precíziós fegyverekkel megnyerni.


Ki lehetne pusztítani a lakosságot válogatás nélkül, de akkora állat még nem született a földön aki ezt merészelné.

2021. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
19:37: Dzsingisz kán üdvözletét küldi.
2021. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
80%
A ledobott atom környezet és egészségbeli hatásait nem érdekli a tálibok által kijelölt államhatár.
2021. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Nem hiszem, hogy egy mini bombának országokon átívelő hatása lenne, korábban már olvastam róla cikket.


#5

A tálibok már jó néhány éve hadat üzentek nem csak Amerikának, de az egész nyugati világnak. Sok minden nem változna, vezetők nélkül pedig sokkal korlátozottabban tudnának cselekedni.


Ha egymást ölnék a radikálisok, engem se zavarna, csak sajnos itt hamarosan ártatlanok tízezrei fognak meghalni.


#6

Szerintem ebbe felesleges belekeverni a magyar politikát, láthatod, a külföldihez írtam ki a kérdést.

2021. szept. 4. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!