Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kis méretű nukleáris töltet...

Kis méretű nukleáris töltet megoldaná a tálib problémát?

Figyelt kérdés

Egyre szörnyűbb és aggasztóbb hírek érkeznek Afganisztánból, miért nem zárják rövidre az egészet, például amikor a tálib kormány összeül? Az összes vezető egy helyen, nagyjából lefejeznék az egész talibánt ezzel. Japánt is percek alatt földre kényszerítették anno, azóta már sokkal fejlettebb a haditechnika, nem hiszem, hogy valami precíziós bombával ne lenne kivitelezhető.

Amíg a nyugati nagyhatalmak jó pofizni próbálnak, szépen emberek ezreit végzik ki, csak mert nők, csak mert szabadok akarnak lenni, csak mert más vallásúak.



2021. szept. 4. 18:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20

Láthatóan a tálibok is ezt teszik az utolsó még talán még független (talán már elfoglalt) tartománnyal. Szóval nem értem, hogy a nyugati hatalmak miért nem teszik pont ugyanezt a tálib vezetőkkel. Képtelenség, hogy ne lennének rá képesek.

2021. szept. 8. 17:50
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem azért vonultak ki hogy további pénzeket áldozzanak ra
2021. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem néhány célzott rakéta sokkal olcsóbb, mint fenntartani több tízezer emberből álló kontingenst. Ráadásul lehet megtérülő befektetés lenne a most kormányként tetszelgő terrorista vezetők likvidálása.
2021. szept. 8. 18:15
 24/24 anonim ***** válasza:
Én leginkább attól tartok hogy ez az egész arról szól hogy legyen miért visszavonulni és ne legyen megkérdőjelezve hogy miért vannak ott. Aminek azért olyasmi hasznai vannak hogy az adó fizetők pénzét miközben elköltik fegyverre nekik is csurran cseppen és hogy ki és hogy hány ember hal meg emiatt az kit érdekel
2021. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!