Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ennyire rossz a...

Valóban ennyire rossz a helyzet Németországban?

Figyelt kérdés
Egyik baratomek ott élnek kont és a minap beszélgettem vele, elég depressziós állapotban volt, hogy miközben Magyarországon már maszk nélkül vasarolgatunk, aközben odakint a covid miatt még elég komolyak a korlátozások, konkrétan arról is beszélt, hogy még a lakóhelyét is (ha jól értettem a városkát) is csak nehezen hagyhatja el. Valaki meg tudja ezeket erősíteni? Ha igaz, akkor számomra hihetetlen, hogy a német emberek ennyire szabálykövetők?
2021. szept. 11. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Több országban nyaraltunk az idén, mindenhol kellett maszkot használni valamilyen szinten. Strandra, múzeumba kellett a védettségi igazolvány. Szerintem csak itt a hazánkban nincs semmi korlátozás. Szerintem olyasmi nincs vagy nem jellemző, hogy nem lehet elhagyni a várost. Kint dolgozó ismerőseim heti szinten járnak haza, ilyesmiről nem számoltak be. Mondjuk amikor nyaraltunk akkor a közelünkben 2 falut lezártak a covid miatt. Mondjuk Ausztriában és Németországban nem úgy müködik sok dolog mint magyarországon, a tartományok külön rendelkezéseket hoznak. Az ottani emberek meg szabálykövetők. Ha csak fele annyira lennének hazánkban az emberek szabálykövetők nem itt tartana az ország.
2021. szept. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem itt is vissza fog térni a szájkosár.
2021. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maszk a legkevesebb, az nem érdekel, de az utazás, ez a fogvatartás érzés a legrosszabb.
2021. szept. 11. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Full kamu. Pár napja beszéltem pont az egyik kint élő volt horvát munkatársnőmmel, már baromi sok mindent lazítottak még a Bajor régióban is, ahol a legszigorúbbak voltak az intézkedések.
2021. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!