Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden a vakcina kötelezővé...

Joe Biden a vakcina kötelezővé tételéről: "Védenünk kell az oltottakat az oltatlanoktól". Nem pont az lenne a vakcina feladata hogy védje a már oltottakat?

Figyelt kérdés
Most tegyük félre azt hogy a vakcina még arra se képes (lásd: Izrael).

2021. szept. 12. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

A kórházban fekvő covid betegek 95 százaléka oltatlan.

Az ő f.szságuk miatt nem jut megfelelő orvosi ellátás a többi embernek mert a felelőtlenségük miatt egy csomó pénzt kell költeni a gyógyításukra. Én az össszes oltatlan covidost csak önköltségen gyógyítanám. Fizessék ki előre a kezelés árát. Azért előre mert ha jó eséllyel elpatkolnak akkor ki fog fizetni.

Ezzel védenénk az oltottakat az oltatlanoktól akik felesleges problémát és fennakadásokat okoznak.

2021. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2021. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

És George Carlin-nak kis túlzással igaza volt ebben (is):

https://www.youtube.com/watch?v=xpCEZ5nMKXg

2021. szept. 13. 09:50
 14/18 anonim ***** válasza:
mik vagyunk zombik .te jóóóóó isten jó biden komolyan?csoda hogy méég nem robbantotta ki a v.h.4at basszki. 1 es te hülye nemnormális állj be a sarokba fiam 1est kaptál kezdjél már el gondolkodni.leirom századjára kb .amint a vakcinálás elkezdödött elkezdtek megjelenni a mutánsok. minnél több vakcinát adnak be annál több mutáció fog képzödni és annál kevésbé fog hatni a lötyike ha egyáltalán hat . komolyan mondom az ilyen emberektöl elvenném a gépet telefont,hogy ne tudja osztani a hülyeséget.
2021. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

A mutaciok az oltasok miatt jonnek letre, tehat az oltottak tehetnek arrol hogy vannak kulonbozo variansok.

Az oltottak egymast is megtudjak fertozni csak nem betegednek meg annyira. Akkor sem betegednek meg jobban ha egy oltatlan fertozi meg oket.

2021. szept. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%

Kik hozzák haza külföldről a deltát? Na?

Hát persze, hogy az oltottak.


Oltás és korlátozások nélkül már rég végigsöpört volna a földön és el lett volna felejtve.


De egyszerűbb megfélemlíteni a népet, és egymás ellen szítani. Ebben van azt üzlet, ebben van a pénz.


Megfélemlítéssel hatalmat erősíteni - Ezt meg úgy hívják, hogy TERROR

2021. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
97%

#11 "Fizessék ki előre a kezelés árát." A TB-járulék szerinted mire való? Előre fizetem.


Kis cégnél dolgozom (25-30 fő) eddig 4-en voltak covidosok, közülük 1-nek voltak súlyosabb tünetei, a többieknek enyhe, egyiküknek semmi, csak egy családtagja miatt tesztelték. Ha elhihetem, hogy valóban annyira fertőző mint mondják akkor nagy valószínűséggel már átment az egész cégen észrevétlenül.

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is úgy gondolom, hogy mesterségesen van gerjesztve a félelem és el vannak hallgatva a tények a vírusról és a vakcinákról. Vitathatatlan tény, hogy az oltás az gyógykészítmény. Minden betegtájékoztatóban leírják: "Mint minden gyógykészítménynek, az XY-nak is vannak mellékhatásai..." majd felsorolják azokat. A tv reklámok végén felhívják rá a figyelmet, hogy "A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!" Milyen érdekes, hogy az oltások kapcsán nem próbálják erre felhívni a figyelmet, inkább megpróbálják eltitkolni azokat. Akik pedig megkérdőjelezik a mainstream narratívát azt megbélyegzik: vírustagadó, oltásellenes, anti-vaxer. Emlékezzünk vissza Tiffany Dover-re. https://www.youtube.com/watch?v=V0g-RYlyYOA

Annak aki még nem hallott róla: Ő egy nővér az USA egyik kórházában, az elsők közt volt akiket beoltottak. Néhány perccel az oltás után kiállt a kamerák elé nyilatkozni majd ájultan esett össze. Később a kórház szóvivője nyilatkozott: "Nála ez ismert 'betegség', a legkisebb fájdalom hatására is képes elájulni." Kérdéseim: Fájdalom akkor érte amikor belebökték a tűt, miért csak pár perccel később ájult el? Ilyen betegséggel dolgozhat-e nővérként? És ha igen, akkor a betegsége ismeretében kinek támadt az a remek ötlete, hogy nyilvánosan oltsák őt be majd utána nyilatkozzon a tévének? Beindult a teóriagyártás: Tiffany meghalt, nem hallani róla. Ezt cáfolandó mutattak egy csoportképet ami az eset után néhány nappal készült: "Nézzétek! Tiffany ottvan, él és virul." Hasonlítsuk össze a két személy arcát: https://www.youtube.com/watch?v=zs2C8tqJNEw Ki lát hasonlóságot? Mindenki vonja le a következtetést maga!Az én vélemyényem: Nem túl jó PR a Pfizer-nek, cserébe gusztustalan módon kezelik a helyzetet.

A mutánsokról: A vírus első ismert megjelenése 2019 december. Az önként jelentkezők körében az első kísérleti oltások már 2020 ősz elején megkezdődtek. Az Alpha variáns első megjelenése 2020 október [link]

Majd ahogyan haladunk az idővonalon, nő az átoltottság és egyre újabb és újabb variánsokat fedeznek fel (Alpha, Beta, Gamma, Delta, Eta, Iota, Kappa, Lambda, Mu). Számokban: A vírus felbukkanása után 10-11 hónapig csak az "eredeti vírus" aztán az első labor kísérletek megkezdése után felfedezik az Alpha variánst majd a következő 10-11 hónap alatt további 8-at. Kinek mit árul ez el?

Nézzük logikusan: Ez evolúció úgy működik, hogy szaporodnak az egyedek és néha mutálódik némelyikük. Ha a mutáció előnyös akkor nagy valószínűséggel tovább öröklődik, ha a közvetlen utódnál nem is, de generációk múlva ismét előjön az előnyös mutáció. A Földön minden faj, így a vírusok is szeretnének fennmaradni.

1.Ha az oltások gátolják a szaporodásukat akkor erősen mutálódnak míg ki nem kerülik ezt a gátat és újra tudnak normál ütemben szaporodni. Soha véget nem érő folyamat, egyre agresszvabb mutációk fognak létre jönni.

2.Ha az oltások nem gátolják a szaporodásukat akkor nekem ne mondja senki, hogy oltatlanként jobban terjesztem a vírust. És ez esetben mire is jó az oltás?

A Covid itt marad velünk, oltás ide vagy oda.

Nekem az elejétől bűzlik az egész. A sajtó és a közvélemény hallgat arról, hogy a vírus nagy valószínűséggel mesterséges: https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE

Az egészről az a véleményem, hogy ez a 21. század hadviselése. Biológiai háború. Az első és második világháborút is az erőviszonyok átrendezése, politikai helyezkedés és világszemlélet váltás erőlteése miatt gerjesztették. Most iz ez zajlik. Központi-Antant, Tengely-Szövetségesek, Oltottak-Oltatlanok. Oszd meg és uralkodj!

2021. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2021. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!