Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden tényleg ilyen jól...

Joe Biden tényleg ilyen jól végzi az elnöki teendőit, hogy a trumpisták ellene irányuló kritikái 90%-a annyiból állnak, hogy öreg, demens és pedofil?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 19:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
45%
Joe Biden egy demokrata öreg vén pedo ember. A feje sem áll jól a helyén. Trump kellett volna maradjon.
2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
54%

Ez lenne a világ egyik legerősebb országának az elnöke??

Szánalmas...

https://www.youtube.com/watch?v=rwjmyZUA2O8

Putyin meg a kínai elnök szerintem az asztalt csapkodták, mikor ezt a videót mutatták nekik.

2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
79%

A legjogosabb kritika ellene,hogy az intézkedései ösztönzik az illegális bevándorlást.Ami igaz is.


Ami azért elég nagy hibája a Biden adminisztrációnak.Igaz ez egy várható hiba volt, mert a Demokrata párt azzal akar plusz szavazatokhoz jutni,hogy állampolgárságot osztogat az illegális bevándorlóknak.

2021. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
53%
Trump kritizálói is csak az egocentrikusságát hangoztatták.
2021. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
42%
Joe Biden olyan mint kari geri,egy esetlen báb.
2021. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyszer az... Ám, ezt még elnéznénk neki, ha nem az lett volna az első intézkedése, hogy 11 millió illegális migránsnak adott állampolgárságot. Biden még a félbolond Junckeren is bőven túltesz. :)
2021. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszok engem igazolnak. Csak ilyen gyermeteg kifogásokkal tudjátok támadni, nevetséges. :)
2021. márc. 25. 20:15
 9/55 anonim ***** válasza:
54%

A Trump ellenesek ugyanilyen gyermeteg baromságokkal támadták Trumpot anno, nem értem ez mivel másabb. Ráadásul a Trump-utálók arra sem vették a fáradságot hogy saját gondolatokat fogalmazzanak meg csak össze-vissza bégették a CNN meg hasonló oldalak baromságait.


Na akkor melyik tábor a hülyébb?

2021. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nekem nincs semmi bajom az öregségével. A bajom az, hogy Obama háborúba sodró külpolitikáját folytatja.
2021. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!