Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amikor a németek 39 előtt...

Amikor a németek 39 előtt gyártották a fegyvereket, ott milyen volt a munkamoral?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyomták neki, mint a gép.
2021. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
A németeknél mindig is volt munkamorál. Ott nem lopták/lopják a napot munka közben mint egyes helyeken🇭🇺
2021. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Nem tudom, de állami terror alatt nem lehetett túl jó a hangulat.

Nálunk csak a komcsikról él a köztudatban, hogy jött érted a fekete autó, pedig a nácikat sem kellett félteni, ott is igen könnyen nem mentél haza egyszer...

2021. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

"Nem tudom, de állami terror alatt nem lehetett túl jó a hangulat."


A német népet nem terrorizálta, sőt hitler egyik ígérete volt hogy munkahelyeket teremt amit be is tartott

2021. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 molnarmarcell21 ***** válasza:

ma 18:35


Ááá dehogy, nem volt semmilyen németek elleni állami terror, nem vitték ki tömegével az erdőbe agyonlőni az embereket, azok is biztos a zsidók voltak :D

2021. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

"Ááá dehogy, nem volt semmilyen németek elleni állami terror, nem vitték ki tömegével az erdőbe agyonlőni az embereket, azok is biztos a zsidók voltak :D"


39 előttről beszélünk. Olvasd el a kérdést

2021. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 molnarmarcell21 ***** válasza:

ma 19:04


Igen, én is '39 előttről beszélek (és persze 1933 utánról) :)

2021. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit frissítsd a történelmi ismereteid
2021. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 molnarmarcell21 ***** válasza:

Miért, kiderült valamikor az elmúlt évek során, hogy nem volt állami terror Németországban az 1930-as években, hogy nem hurcoltak el németeket a nácik, akik nyomtalanul "eltűntek", miután elvitte őket kocsikázni egy fekete autó?


Talán hallottam volna ekkora mértékű tudományos felfedezésről, ami átírta eddigi történelmi ismereteinket, szóval légyszi linkeld be ezt a nagy jelentőségű felfedezést, hadd frissítsem elavult ismereteimet :)

2021. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!