Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Mutti miért nem akar már...

A Mutti miért nem akar már kancellár lenni?

Figyelt kérdés
16 éve az, simán lehetne még egy ideig.

2021. szept. 23. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Putyin még idősebb mint Merkel, mégis hatalmon akar maradni."


Putyin életrajzát nézve neki ez élete legnyugisabb állása

2021. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy lehetne simán még egy ideig. Indult volna a választáson, kb. a földbe döngölték volna vele a padlót. Nagyon elcseszte a Covidos helyzetet, mikor össze-vissza fenyegetőzött, hogyha nem az lesz, amit ő akar, akkor olyan törvényeket fog módosítani, amit a II. VH után hoztak, stb. Nagyon utálták már kint, hogy mindent észt nélkül lezárt, aztán a kisvállalkozóknak, stbknek alig adott valami támogatást.

Lényegében a tökéletes munkásállamot akarta létrehozni, azt akarta az emberek csak dolgozni meg iskolába járjanak, aztán legyenek végig otthon.

Aztán már simán Putyini magasságokban képzelte magát és ahogy írtam a tartományi vezetőket fenyegette már össze-vissza.

Többek között pont ebből nem kértem már és ezért is jöttem haza.

2021. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
09:04: na ezt hívják úgy, hogy csöbörből vödörbe...
2021. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

13:

Dehogy, idehaza sok minden egyszerűen jobban működik, mint kint. Odakint regisztrálni akartam áprilisban oltásra, Augusztusra kaptam volna leghamarabb időpontot. Idehaza újracsináltattam a TBmet, regisztráltam, 2 héten belül megkaptam az első oltásomat.

Meg az se elhanyagolható pont, hogy odakint Bajor területen nem csak egy büdös magyar vagyok a németek szemében, akit csak lehúzni akarnak.

2021. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

11:59: próbáltál volna itthon tavasszal regisztrálni... Akkor még itt is hetekig tartott az átfutás, és a végén jó eséllyel kínai vagy ruszki lónyálat kapsz.

Ha meg így érezted magad kint, szerintem valahol nagyon rosszul álltál hozzá.

2021. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

15:

Nem én álltam hozzá, hanem megtapasztaltam Németország valódi arcát. :) Tudod, mikor egy német munkaközvetítő ellen évek óta tesznek feljelentést a kelet-európaiak, hogy kizsákmányolja őket, trükközik, nem engedi bejelentkezni az embereket a lakcímre (ergo feketén dolgozol), de Muttiék nem hajlandóak semmit se tenni ellene.

Bajorokról meg kérdez meg bárki mást, ők is el fogják mondani, hogy lenéznek mindenkit, aki nem Bajor.

2021. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
09:43: akkor keresel másik állást. Ez ennyire egyszerű.
2021. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17:

Kerestem, idehaza. :) Mivel a Mutti azt is támogatja, hogy felverjék az egekbe az ingatlanárakat, meg a közvetítők úgy írassák alá a szerződést, hogy ne te kösd meg a szerződést a ház tulajával, hanem ők. Így, ha felmondasz nekik, akkor a házból is repülnöd kell. Nekem meg bocs, de nincsenek felesleges alsó hangon is 1200 Euróim, hogy leperkáljam egy háznak csúfolt kis lyuknak vagy egy szobának a kaukcióját.

Mindezt kihangsúlyozom, mint ahogy kiderült évek óta folyamat fel van jelentve ez a német közvetítő, de Muttiék nem voltak hajlandóak semmit se csinálni.

2021. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Az a jó, ha nem akar kancellàr lenni a gazember! Börtönben kène megrohadnia, azokèrt a bűnökèrt, amit Nèmetország ellen tett!
2022. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
11:56: ezért nem jár a krumpli, Balu. Kritizálod a Nagy Vezér legfőbb nyugat-európai támogatóját? Legközelebb alaposabban olvasd át a direktívákat!
2022. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!