Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki lesz Németorszá...

Szerintetek ki lesz Németország új kancellárja?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Armin Laschet (CDU/CSU)
Olaf Scholz (SPD)
Alice Weidel / Tino Chrupalla (AfD)
Christian Lindner (FDP)
Janine Wissler / Dietmar Bartsch (Baloldali Párt)
Annalena Baerbock (Zöldek)
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki elvesztik a zöldek - sokáig nagyon menő volt azt állítani a német választóknak, hogy majd rájuk szavaznak, de mikor tényleg eljön a döntés pillanata, hogy a kényelmes sebességkorlátozás nélküli autópályákat le kéne cserélni egy környezetbarátabb, XXI. századi megoldásra akkor a többség meg fog hátrálni és a szokásos konzervativizmusra vált.
2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
...kivéve persze ha a CDU-ról közben kiderül, hogy Merkelék tudtával az elmúlt 20 évben Michael Jackson, Borkai Zsolt és Szájer József szexuális szokásait megszégyenítő pedo-tanyát tartottak fenn ahol náci jelmezben szívták a kokaint a rabszolgaságba kényszerített szír bevándorlócsajok popójáról, de az ilyen fordulatok mondjuk nem épp jellemzőek a német belpolitikára. Már az is nagy visszhangot váltana ki, ha a jelöltjük mondjuk nem szereti az Oktoberfestet vagy japán autóval jár.
2021. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Markus Söder.
2021. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Söder lesz. bár ki tudja jó lesz-e...
2021. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neztem tegnap a Triellt, Scholz nyerte meg leginkabb a szimpatiamat. Baerbock valoszinü szinten jo kancellar lenne, de a szemelyisege nagyon ellenszenves, eröszakos.
2021. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!