Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van, hogy a BLM és...

Miért van, hogy a BLM és Antifa hetekig fosztogat, gyújtogat és gyilkol az utcán, miközben a rendőrség karbatett kézzel nézi, míg a lezárások ellen tüntetők esetében az első nap lövöldöznek?

Figyelt kérdés

[link]


Értem én, hogy két különböző ország, de Európában általánosságban sokkal szigorúbb a fegyverhasználatot érintő szabályozás.



#kettősmérce #SARS-CoV #Rittenhouse #többnyire békés tüntetés
2021. nov. 20. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Eredetileg George Floyd is címke volt, de 'valamiért' eltűnt.
2021. nov. 20. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
"Értem én, hogy két különböző ország" tedd hozzá, hogy teljesen különböző helyzet meg azt is, hogy figyelmeztető lövések nem éles lőszerrel tömegbe, meg más rendőri szabályozás meg más ez az és amaz. és máris megvan a válaszod!
2021. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaban azert nem lovoldoznek a rendorok, mert ott hamar visszalonek a tomegbol ... Europaban pont forditott a helyzet :)
2021. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Mert a lezárás miatt tüntetőknek elég egy könnygáz, pár gumilövedék és inkább mennek haza, mert dolgozni is menni kell ám és kivörösödött szemmel érdekesen nézne ki a munka.


Feketéket ne tedd a magyarokhoz, és úgy általában a fehérekhez, ők szervezettek, erős köztük az összetartás ha egy utcában problémája van egyiknek a másikkal ott bizony a haveroknak is lesz beleszólása, ezért is vannak olyan kakaskodások mondjuk úttesten is, hogy a több fős tömeget jobb ha nem dudálja le a fehér ha nem akar magának összetört autót, vagy személyi sérülést. Igaz ők nem cigányhoz hasonló mentalitással élnek, de muszáj erősen fellépniük időnként hogy a fehérek ne nőjenek a fejükre, és nagyon sok tanult fekete is beáll a tüntetőkhöz olyankor, max rendőrt nem fog dobálni de a jelenlétével támogatja a tömeget.


Európa egy túlszabályozott hely.

2021. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!