Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet polgárháború a túl...

Lehet polgárháború a túl kemény intézkedések miatt? Európa forrong

Figyelt kérdés
Olyan országokban vannak kemény tüntetések, amelyek a demokráciáról, liberalizmusról, szabadelvűségről (voltak) híresek. Ausztria, Hollandia, Belgium, Svájc... Nem áll fent a polgárháború esélye?
2021. nov. 22. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
De már be vagyok oltva 3x b+ akkor miért is nem folytathatnám úgy az életet, mint előtte? És alapbetegségem/egyéb sincs. Nálam nem tarol a járvány, aki nem oltat, az pedig csak magára vethet, szabad döntés van, nem kell már senkit sem megvédeni. Ha te a covid és egy atomháború közé egyenlőségjelet teszel, akkor egyszerűen egy degenerált hülye vagy.
2021. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

Azt jól tetted, hogy beoltattad magad, de sajnos az oltatlanokkal is törődni kell, azok is emberek, még ha valamilyen oknál fogva ostoba döntést is hoznak.

Az oltott is fertőzhet, benne is ott lehet a vírus - még ha őt nem is betegíti meg, meg aztán viszi a haján, a ruháján, a kezén és továbbadja, terjesztve a járványt.

Világos, hogy az lenne a helyes, ha mindenki beoltatná magát és akkor nem lennének tele a kórházak kovidosokkal, elfoglalva az ágyakat más betegek elöl.

Muszáj őket fogadni, hiszen az orvosi ellátás mindenkinek jár, a karambolt okozót is gyógyítani kell, vagy akár a bűnözőt is, az orvos nem mondhatja, hogy te menj haza és halj meg, vagy gyógyulj meg - mert miért nem oltattad magad?

Ha beteg, akkor gyógyítani kell, legalább is meg kell kísérelni!

A közölt halálesetek számához könnyű hozzászokni, 3-4-500 ember meghal naponta a járványban, de ez annyit jelent, mintha naponta lezuhanna két-három repülőgép, ha csak egyszer megtörténne, azonnal leállítanák a légi közlekedést és senki nem tiltakozna.

Az atomcsapást csak azért hoztam fel, úgy látom ezt érdemes részleteznem, pedig úgy véltem, nem lesz rá szükség, hogy az is teljes mértékben megváltoztatja a világot, a jövőt, akárcsak a most már folyamatosan velünk lévő járvány, amelyre csak fél évig hatnak az oltások is, de sajnos egyre veszélyesebbé válik a vírus, egyre halálosabbá és ki tudja, hol a határ?

Fülembe csengenek a férj szavai a filmből: - de hát kilőtték a rakétákat! - ám az asszony nem akar tudomást venni róla, sem a riasztó hírekről, ami mindenhonnan ömlik, a TV-ből, a rádióból és csak a másnapi esküvő megrendezésére koncentrál, ami persze nem jöhet létre, hiszen a vendégek jó része halott ekkorra.

Ilyenek azok, akik ugyanúgy akarnak élni, mint a járvány előtt, immár az lehetetlen, hacsak mindenki be nem oltatja magát a Földön egyszerre, vagyis fél éven belül, amit kizárt esetnek tartok.

Azzal pedig, hogy az oltottak is terjeszthetik a járványt, hozzájárulnak az életben tartásához, ami ellen csak időlegesen van védettségük és sajnos kialakulhat olyan mutációja, amelyre nem hatnak az oltások sem, így saját magára is veszélyes lehet a jövőben még az oltott is, nem csak másokra.

Az osztrákok megkísérlik a lehetetlent a jövőben kötelezővé teendő oltásokkal, de én kétségesnek vélem a sikerüket, hiszen máshol tovább él a járvány, így vissza fognak fertőződni a világ más tájékáról egy idő múlva, ha elmúlik a vakcina hatása és mint már írtam, a vírus sajnos egyre drasztikusabbá válik, egyre fiatalabbakat is megfertőzve és egyre nagyobb mortalitással.

2021. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!