Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eljöhet az idő, hogy Angela...

Eljöhet az idő, hogy Angela Merkelt leköszönése (a politikából való távozása) után bíróság elé állítják, mert tárt karokkal várta Európába a migránsokat?

Figyelt kérdés

#Merkel #migránsok #tárt karok
2021. nov. 24. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne gondolhatod komolyan, hogy Ő egy személyben, saját szimpátiája alapján tette, amit tett ! Ott áll(t) mögötte az egész ipari lobby, aminek kell(ett) az olcsó munkaerő. Nem ismerem a németországi történéseket, de mintha elfogytak volna a török vendégmunkások. Kellett volna helyükbe más. Csak korábbi jó tapasztalataik alapján arra nem számítottak, hogy változott a migránsok etnikai-vallási összetétele is és a munkához való viszonyulásuk.
2021. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
67%
Nem jön el, hiszen nem csinált sem erkölcstelent, sem illegálisat. Ellenben mondjuk Orbánnal, aki erkölcstelenül és illegálisan kezelte a helyzetet, mégsem fogják sajnos várhatóan elítélni.
2021. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jeffrey Spender ***** válasza:
43%

#2


Molnármarci, miért kampányolsz elkeseredetten a harmadik világbeliek mellett ?

2021. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látok valami helytállót abban, amit az 1.válaszoló írt. (Közben arra is gondoltam, csak nem írtam le, hogy nem egyes-egyedül kellene neki a bíróság elé kerülnie...).
2021. nov. 24. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

#3:


Azért csinálja, mert kommunista. Nem a valóságban él, hagyjad.

2021. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát - egy evangélikus pap lányáról ezt feltételezni nem tudom, de ahogy elment a barátnőivel a nudista strandra és hagyta magát ott lefényképezni, akkor bármi meglehet.
2021. nov. 25. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Választott politikust, döntéseiért nem lehet elítélni, kivétel hazaárulás, köztörvényes bűnök. Valamit rosszul csinál, lelehet váltani.
2022. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Terrorizmus támogatása, No-Gi zónák lètrehozása, bűnrèszessèg gyílkosságokban, némi erőszakban. Ez, minimum èletfogytiglani börtönt èrne.
2022. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jav.: No-Go zonàk lètrehozása, némi erőszak.
2022. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8,9

van valami igazad, habár én az életfogytiglant sokallom, de azon sem lepődnék meg, ha ezt kapná.

2022. jan. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!