Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy már a...

Mit szóltok, hogy már a Mikulás ünneppel kapcsolatban is a homoszexualitást erőltetik?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 24. 18:00
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
38%
Kell a meleg norvégiába. Nagyon hideg van 😂
2021. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
40%
Az jobban imponálna kérdező, hogy ha egy dögös csávó virgáccsal elverné a nőt úgy erotikus játékból és utána megdugná?
2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Mindig tudtam, hogy a liberálisok beteg emberek, de azt még én se gondoltam volna, hogy a gyerekek számára szent dolgot, mint a Mikulás is képesek megrontani. Ezektől bármi kitelik.
2021. nov. 24. 20:40
 14/45 anonim ***** válasza:
43%
Na te csak hallgas az "illiberális" nézeteiddel
2021. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%
#13: Az apa férfi, az infláció nő.
2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
53%
Azért egyben vicces és szomorú is, ha az ember elolvassa az itteni hozzászólásokat azután, hogy a videón a külföldi kommenteket is megnézte. Látszik, hogy mennyire el van maradva az ország évtizedekkel a többi, sokkal fejlettebb országtól. Az ilyenek miatt vagyunk nevetség tárgya az összes kulturált országban. :)
2021. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

#16:


Az fejlettségnek számít, hogy arról csinálnak reklámot, hogy egy fiatal férfi rákattan egy szakállas öregemberre, aki mellesleg a gyerekek kedvence?

2021. nov. 24. 22:50
 18/45 anonim ***** válasza:
48%

Igen fejlettségnek számít, még ha te ezt nem is érted. Nem is fogod még megérteni legalább 30 évig, mivel legalább ennyivel mindig le van maradva a magyar nép a nyugati civilizációtól az élet minden területén.

De ha már a fejlettségről kérdezel, akkor kérdezek egyet én is. Az szerinted fejlettségnek számít, hogy olyanon kiakadsz, ami az elfogadásra, mások tolerálására ösztönöz? Miért baj, hogy gyerekek kedvence a Mikulás? Több ezer kimutatás készült már arról a világ minden tájáról, hogy homoszexuális tartalmak megjelenítése semmilyen kapcsolatban nem áll a nemi orientáció végleges kialakulásával. Itt vagyok például én: Világ életemben mindenhol hetero párokat láttam, mégsem lettem hetero. Hogy is van ez?

Na de mindegy hiába is magyarázom ezt a magyaroknak, mivel a vezéretek úgy átmosta az agyatokat, hogy semmilyen észérvet nem tudtok meghallgatni, de még arra sem vagytok képesek, hogy szimplán utánanézzetek a statisztikáknak. :)

2021. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Értem, tehát fejlettség = degeneráció.
2021. nov. 24. 23:05
 20/45 anonim ***** válasza:
52%
Tudtam, hogy valami ilyesmit fogsz reagálni, észérvek ugye ilyenkor nincsenek. Tipikus. :)
2021. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!