Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Donald...

Mi a véleményetek Donald Trumpról?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 06:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Egy önmarketingelésben jó idióta, aki jól ki tudta ezt használni. Az elnöki posztra alkalmatlan volt, számos cikk van róla, hogy nem olvasta el a jelentéseket, unta az értekezleteket, és inkább a Fox tévét nézte, hogy megtudja, mit gondol róla a nép. A saját egója a legfontosabb neki.
2021. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
#9 a Trump hívek Orbánt imádják, ezért is járt itt Tucker Carlson nemrég, mert Orbán úgy gondolkodik, mint Trump
2021. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
11, számos cikk volt róla, hát persze. És azt szerinted kik írták? Nézd meg az akkori nemzetközi történéseket, tényeket, számokat, gazdasági mutatókat.
2021. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

#13

Pl. a 3-szoros hiányt, amit összehozott a tax cut-nak köszönhetően? :DDDD

Vagy a temérdek mennyiségű covid halottra kell figyelni? :DDD


Nézd, meg is csókolhatod a cipőjét. A gazdasági mutatók azt mutatták, hogy nem jó. Obama sem volt túl jó, de pl. az ő számait szabályosan alulmúlta.


"És azt szerinted kik írták?"

Valamelyiket a rokona, vagyis nála pontosabb képet kevesen tudnak adni.

2021. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Hát, remélem nem ilyen rokonaid vannak. Milyen apropóból fest valaki a rokonától ilyem képet? :D

Csókold meg a cipőjét te, ha vannak ilyen vágyaid. Én csak tényeket írtam le: lehet találni komplex képet adó cikkeket, Trump nem a patás ördög, sem pedig egy üresfejű polgárjenő. A covid mindenhol óriási károkat okozott. Nem véletlen tört ki az amerikai választás előtt, rossz tanácsadói, rossz döntései is vannak mindenkinek. Számos olyan eredménye (is) van, (fentebb írtam), amelyekről mélyen kussolnak a bírálói. De jó végre ez a Biden, jókat nevetek rajta.

2021. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Mitől volt fasiszta?

2021. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

#15

Áh, szóval sokkal jobb, ha hazudik a rokonáról? Értem, akkor szerinted Hitler is egy angyal lenne, ha rokonok lennétek. :DDDD


"Milyen apropóból fest valaki a rokonától ilyem képet?"

Engedd meg, hogy lefordítsam.

Tehát a kérdésed az, hogy miért lenne jó meg tudni, hogy elmebeteg lett az egyik legnagyobb ország elnöke, aki akár "viccből" lebombázná akár a bolygót? Talán azért, hogy ne válasszák meg újra, mert hatalmas károkat tud okozni.


"Én csak tényeket írtam le"

Pl.? Hol szerepel a tény, hogy tornádókat akart atombombával lelőni?


"Trump nem a patás ördög, sem pedig egy üresfejű polgárjenő"

De, az, és ezt a kijelentései bizonyítják.

Azért működött egyedül az ország, mivel nem mindenki idióta az USA élén.

Ott dolgozókkal készültek interjúk, hogy elrejtenek előle papírokat, hogy írhassa alá. Miről beszélsz?


"A covid mindenhol óriási károkat okozott."

Legalább ne hazudnál.

Meg lehet nézni azon országokat, amik komolyan vették az elejétől. Dél-Korea, Japán, Izland, Ausztrália.

Kétféle országban voltak hatalmas károk. Az egyik, ahol nem vették komolyan, lsd. Trump, a másik, ahol ha komolyan is vették, nem létezett megfelelő felszereltség, hogy ellássák a betegeket, ilyen Magyarország vagy akár India.


"Számos olyan eredménye (is) van, (fentebb írtam), amelyekről mélyen kussolnak a bírálói"

Ja, mondtad a gazdasági számokat, amikra pont hoztam példát, hogy mennyire nincs igazad.

A tax cut a felsőrétegnek segített csak, akinek nem kellett segítség, viszont elérte, hogy a hiány megháromszorozodjon.

2021. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

1.: Trump nem Hitler. 2.: Ha van egy hülye rokonom, akkor nem hazudok róla, hanem hallgatok, (remélem nem magadból indultál ki a hazugságot említve). 2.: Valószínűleg annyira hülye lehet, ha kapitalista módon, nem politikusként meggazdagodott, majd elérte az elnöki pozíciót. Tények? Szerintem te akartál lelőni egy műholdat pumpedli pillecukorkával. Többen mondták. Igaz, ugyanúgy névtelenek voltak, mint Trumpnál is. De vettem a fáradságot, megnéztem, a névtelen forrás szerint állítólag robbantást mondott, az atomot máskor tették hozzá. Egyébként erről lehet találni cikkeket, érveket hogy milyen logika alapján gondolkodtak kutatók arról, hogy befolyásolható-e, ha igen, hogyan, egy hurrikán, robbantás általi nagy légnyomásváltozás révén. Persze ezt is úgy kellett előadni, hogy Trump szét akarja atombombázni a Földet. Kár, hogy a háborúsdi sokkal-sokkal közelebb állt Bushoz, s áll Bidenhez is.

Magyarországon miféle felszereltség nem létezett, ami máshol igen?

2021. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
38%

Orbant es Trumpot nem emlitenem egy lapon. Orban sok penzt ellop a haverjain keresztul, Trump viszont ingyen volt elnok, 1 dollart vett fel mert valamennyi penzt fel kell venni.

Trumpnak amerika volt az elso, Orbannak viszont az az elso hogy a kulfoldi erdekeket kiszolgalja, pl kinai egyetem.

2021. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Nevetséges bohóc, aki csak azért tudott nyerni, mert az ellenfelét, Hillary Clintont még jobban utálta mindenki.

Egy olyan emberről beszélünk, aki szó szerint beleszületett a gazdagságba, és tényleg elhiszi, hogy a kisugárzása meg az esze miatt gazdag. Veszíteni nem tud, soha nem is tudott. Képes volt hisztizni kamerák előtt, hogy ott, ahol a szavazatszámlálásnál ő vezet, állítsák le a szavazást, nehogy Biden kerüljön mégis előnybe a számlálás végén.


Ha Donald Trump egy átlagos családban született volna, átlagos gyerekként, akkor ma sehol sem lenne, pláne ezzel a hozzáállással.

2021. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!