Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Donald...

Mi a véleményetek Donald Trumpról?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 06:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
19: a külföldi érdekeket azok szolgálták, akik a rendszerváltáskor szarért-húgyért odaadtak mindent külföldieknek, akik megvették, majd bezárták a gyárakat, vagy kivitték a hasznot, megvették a közmű szolgáltatókat, EU-s szabályokat kitalálva ellehetetlenítették az állattartást, mezőgazdaságot, majd munkanélküliséget generálva kiszippantották a munkaerőt, mind a fizikait, mind az értelmiségit..
2021. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Aki sok jót mond róla, az nem gondolja, hogy mindezeket a háta mögött álló, felkészültebb tanácsadói javasolták és szorgalmazták és nem a parókával fedett tar koponyájából robbantak ki ?
2021. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Aki sok rosszat mond róla, az nem gondolja, hogy mindezeket a háta mögött álló, felkészültebb tanácsadói javasolták és szorgalmazták, és nem a gyapjas fekete koponyájából robbantak ki? (Obama)
2021. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23 *jót
2021. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#18

"Trump nem Hitler."

Ez alapvetően mindegy. Bármilyen bűnözőt mondhattam volna, attól még a kérdés jogos.


"Ha van egy hülye rokonom, akkor nem hazudok róla, hanem hallgatok"

Vagyis te is a hülye rokon halmazba kívánsz tartozni. Elég szomorú

Normális, gerinces ember, ha rokona olyan pozícióba jut, amit nem érdemel meg, nem tudja felelősséggel végezni, akkor figyelmezteti azokat, akik abba a pozícióba helyezték.

Ez a gerinces viselkedési forma.

Ha pedig állami pozícióról van szó, akkor magát nemzetinek valló személynek minimum kötelessége.


"2.: Valószínűleg annyira hülye lehet"

Kettes pont már volt.


"ha kapitalista módon, nem politikusként meggazdagodott, majd elérte az elnöki pozíciót. Tények?"

Egyrészt, az. Trump nem nulláról indult, hanem egy rakat pénzzel, kb. olyan sokkal, hogy ha random oda adód egy befektető cégnek, akkor simán kamatozik és ehhez még gondolkoznod se kell.

Másrészt, bizonyított tény, hogy a "meggazdagodása" nem kevés adócsalással és lopással járt együtt.


"Tények? Szerintem te akartál lelőni egy műholdat pumpedli pillecukorkával."

Itt mire kérsz tényeket?

A bombázásra itt a fact check:

[link]

És érdekes, hogy az egész fehérházból egyedül Trump tagadta, míg a republikánusok is csak mentegették, hogy jót akart. :DD


Az adócsalásról itt egy cikk:

[link]


És egyébként érdemes elolvasni a Transcript-et, amiben le van írva, hogy Trump szabályosan kért más országokat, hogy avatkozzanak be az amerikai választásokba.


"Többen mondták. Igaz, ugyanúgy névtelenek voltak, mint Trumpnál is."

Leszámítva, amikor névvel mondták, ami nem kevés eset.


"De vettem a fáradságot, megnéztem, a névtelen forrás szerint állítólag robbantást mondott, az atomot máskor tették hozzá."

Nem, nem mondott robbantást egyik forrás szeritn sem.

Az egyik mondta, hogy dobjanak rá bombát, míg a másik mondott nuke-ot.

Viszont, ahol bombát mondtak, itt kifejezetten hozzátették, hgoy nem szó szerint idézik, hanem csak a jelentés tartama egyezik meg.

Ellenben a másik forrás azt állítja, hogy a nuke, a szó szerinti idézet.


"Persze ezt is úgy kellett előadni, hogy Trump szét akarja atombombázni a Földet"

Nem, csak kiderült, hogy elmebeteg.

Az meg nem menti fel, hogy vizsgálták-e a kutatók vagy sem. Ha a kutatók ezt tanácsolták volna, akkor Trump mutogathatott volna egy kutatásra, ami alátámasztja.


Más szavakkal, kutathatom, hogy a Föld lapos, de attól még nem lesz az.


"Kár, hogy a háborúsdi sokkal-sokkal közelebb állt Bushoz, s áll Bidenhez is."

Ezt az érvet mindig csak ostobáktól hallottam.

Önmagában a "háborúsdi" nem rossz vagy jó. Pl. ha Hitler ellen előbb harcba indulnak, akkor sokkal kevesebb lett volna a halott, vagyis ott a "háborúsdi" jobb lett volna.

Random hülyeségekkel van gond.


"Magyarországon miféle felszereltség nem létezett, ami máshol igen?"

Hát, kb. minden.

Nálunk az egészségügy úgy tud működni a járvány mellett, hogy kb. minden más ellátás szünetel, míg nyugaton nem.

Ez ember és eszköz hiányra ad okot.


Szintén igaz ez a nem megfelelő kontakt kutatásra, ami ember és eszköz hiányra ad okot.

Ahogy a karantén be nem tartatása is ilyen.

2021. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25, a források egyértelműen csúsztatnak, mivel nem ugyanazt állítják, egy kivételével a többi hazudik, s te örömmel átveszed a leginkább pocskondiázót. Egyik azt írja, Trump megkérdezte, nem lehetne-e bombával befolyásolni... Másik: javaslatot tett, hogy vizsgálják meg, lenne-e lehetőség.. Harmadik: Trump atombombát vetne be... Lehet jókat nevetni, én is azt tettem, mikor egy tesztben olvastam válaszlehetőségként, hogy a tűzoltás egy módszere a robbantás. Azóta előbb mérlegelek, s utána nevetek. Önmagában a háborúsdi rossz. Főleg úgy, hogy ha elismered, hogy az ürügy, ami miatt elindítottad, hazugság volt, amit már akkor tudtál, hogy az. (Persze szívesen meghallgatom, hogy szerinted melyek voltak a jó háborúk az utóbbi 2-3 évtizedben.

Itt már viszont te csúsztatsz: "...Kétféle országban voltak hatalmas károk. Az egyik, ahol nem vették komolyan, lsd. Trump, a másik, ahol ha komolyan is vették, nem létezett megfelelő felszereltség, hogy ellássák a betegeket, ilyen Magyarország vagy akár India...." Amikor rákérdeztem, hogy mire gondolsz, jött a válasz: "Nálunk az egészségügy úgy tud működni a járvány mellett, hogy kb. minden más ellátás szünetel, míg nyugaton nem.

Ez ember és eszköz hiányra ad okot.

Szintén igaz ez a nem megfelelő kontakt kutatásra, ami ember és eszköz hiányra ad okot.

Ahogy a karantén be nem tartatása is ilyen."

Ez persze mind hangzatos, csak éppen nem válasz a kérdésemre, mert semmi köze az eredeti állításodhoz, miszerint nem létezett felszereltség a Covidos betegek ellátására.

2021. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2021 van és még mindig ugyanazt a gittet rágjátok, nem kéne már elengedni ezt a témát?
2021. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igazad van, el is engedem!! Sokkal jobb dolgokra fordíthatnánk az időnket. Beszélgetés, ismerkedés, b.szás, ilyenek..
2021. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 terminator9000 ***** válasza:
Egoista, de annyiból tisztelem hogy a békére törekedett, béke észak koreával, kivonulnak keletről
2021. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!