Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A FEMA táboros "konteo",...

A FEMA táboros "konteo", valóra vállhat most a COVID oltatlanokon?

Figyelt kérdés

Hatalmas járványhullám kellős közepén van a kontinens. A szakértők szerint ez egyértelműen az oltatlanok hibája. Azzal hogy egy kis csoport konteós, oltásellenes veszélybe sodorja a normális többséget az oltottakat. Ez mindenkinek rossz. A covidosok leterhelik az egészségügyet, kiesett munkaórákat jelent a Népgazdaságnak és felesleges stresszt nekünk oltottaknak is, hiszen a mi életünket veszélyeztetik avval hogy nem vették fel az oltást. A kormányok már fontolják a foganatosítandó lépéseket ;



-Ausztriában bevezetik, hogy aki nem hajlandó azt az egy év alatt kikotyvasztott génterápiás löttyöt elfogadni oltásnak, az megy a börtönbe


-Ausztria csak az EU egy tagállama. Mindenhol nyugaton oltatlanellenes tendencia van a kormányoktól. Mindenhol ez lesz


-Ausztria a mi laborunk. Némi késéssel itt is az lesz. Mondta egy nagy ember


-A börtönök zsúfoltak mindenhol


-Szerencsére nagyon sok stadion épült hazánkban is az elmult évtizedekben és ott az újpalotai szemétégető is, amik úgy vannak felszerelve, hogy a kijutást akadályozzák meg. Nem hiszed? Olvass utána.


-Nyugaton és hazánkban is sok FEMA tábornak kialakítható épület van


-A kormányok azt hangoztatják, hogy a konteosok miatt van covid. Őket akkor át kell nevelni, igaz?



2021. dec. 1. 21:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
#10, hurrogni 2 "r".
2021. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%

Azt vágod, hogy


1.: Nem az oltatlanok mászkáltak külföldre (Pl. az Adriára) amikor mondták, hogy veszélyes!


2.: Nem az oktatlanok hozták haza a vírust.


3.: Maga Müller Cecília nyilatkozta, hogy a kórházakban ápoltak 48%-a (vagyis szinte a fele!) legalább kétszer oltott!


Soroljam még?

Megannyi TÉNY, ami bizonyítja, hogy ezek a covid-vakcinák sz@rt sem érnek!

2021. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
15%

Én is sorolom neked 12es:


[link]


Az nem számít, hogy jóval idősebbek azok az oltottak akik intenzíven vannak, netán meghalnak, mint azok az oltatlanok akik szintén. Nyilván az ilyen statisztikák felett inkább lépjünk át, mert a végén még nem lenne helye a pattogasnak.


Csak hát ugye ti imadjatok kiragadni a sok infóból azt a párat amiből aztán meg tudjátok magyarázni a hulyesegeiteket. 👏

2021. dec. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

"60%-os átoltottság mellett meglesz a nyájimmunitás"


"Nem lesz negyedik hullám, mert elég oltott van Magyarországon"


"Oltott nem kerülhet kórházba Coviddal, mert LEPATTAN RÓLA A VÍRUS"


"Az oltás egy golyóálló mellény"


"Az oltás egy életre szól"


"Két oltás bőven elegendő"


...


Ez MIND hazugság volt!

Mi megmondtuk előre :)

2021. dec. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%

Így van Doszka👍🏻

Lesz meg 5.-6.-20.oltás is de meg mindig nem fog leesni a tantusz a sok okosnak

2021. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

Minek kellene leesni? Nem értem ezt a "nem fog leesni a tantusz" Én (és számos ismerősöm/rokonom/kollégám stb) kaptam oltást (többet) és nekem kutya bajom.. most sincs és pont annyira biztos vagyok benne, hogy 10-20-50 év mulva sem lesz, mint amennyire az oltásellenesek biztosak abban, hogy

*ez valami gyilkos szérum meg hogy

*nincs is vírus, meg hogy

*az ő csodás immunrendszerük teszi a dolgát, nem kell ide oltas, meg amúgy is,

*az oltott mind egybites, ostoba fidesznyik.


Ha engem (és sok tarsamat) nem zavarja az, ha fel kell/ lehet venni egy oltást, mint pl évente az influenza ellenit, akkor mit verjem a seggem a földhöz azért, mert ezt is fel kell venni X időközönként?

Ez egy kicsit is értelmes embernek sztem nyilvánvaló és előre látható volt annak tükrében amilyen ismereteink vannak hasonló vírusokrol.

Aztán, egyre több információnk lett erről a vírusról és amint biztossá vált valami, kikommunikaltak. Eleinte is volt erről szó, hogy nem lesz elég egy -vagy akár kettő- oltás. Arról is volt szó, hogy egyelőre bármi lehet, de tényleg nem értem mit kellene érezném? Csalódottságot, hogy hú jaj meg egy szurit kapok? Vagy most azt kellene érezném hogy na persze csak kell még egy..? Hát ha kell, kell. Szerintetek egy vernyomasbeteg vagy egy cukorbeteg is minden egyes szűri/gyógyszer előtt anyázik? Vagy ha oltásról van szó, abból is van számos amit időközönként fel kell frissíteni, pl a kullancs-encephalitis elleni..

Ha nem akarsz abba se beledogleni és szeretsz túrázni akkor elmész aztán beadatod X időközönként. Na ez is ilyen lesz.. aki kiteszi magát a megbetegedés kockázatának az vagy védekezik oltással vagy vállalja a következményeket, de sehol nincs helye bezzegelesnek.

2021. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%

Majd idővel megérted mikor majd oltás nélkül sehova sem mehetsz és a bankszámlád is zárolják ha nem kéred az 50.adagot amitől lehet már nem leszel olyan jól

De hiába mondja bárki is nem értitek meg hogy itt nem csak 1-2 oltasnak nevezett dologról van szó

Greenpass stb

2021. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy nagyon kedves orvos ismerősöm halt meg a héten a harmadik oltástól. Első kettőnek pfizert kapott, a harnadikat nem tudom. A harmadik oltást követő negyedik napon csak úgy minden előjel nélkül megállt a szive. Igaz nem lett covidos. Viszont előtte többször is próbált minket meggyőzni, hogy milyen veszélyes a covid és milyen fontos az oltás.
2021. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom!
2021. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom!
2021. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!