Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért agitálnak "sokak" a...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért agitálnak "sokak" a Brit és más uralkodóházak ellen ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem senki sem agitál. Téged igen, kérdező?:)
2021. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert azt hiszik jobban tudják, mint az adott országok lakosai. Jellemzően alacsony szellemi színvonalú emberek ezek
2021. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1


Itt a Gyakori Kérdéseken sok olyan kérdésnek álcázott öncélú hőbölgés van, amiben az emberek utálkoznak, hogy ott monarchia van, és kérdezgetik, hogy az Angolok mikor alakítják át Köztársasággá magukat, finomabban megfogalmazva, de az ingyenélőnek elszidás gyakori, és az Akasszátok fel a királyokat hozzáállás sem ritka.

2021. dec. 14. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagy-Britanniában nagy tiszteletnek örvend a királyi család. Ha nekik nem tetszene már régen léptek volna. Szerintem:) 1-es voltam.
2021. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a fiatalokon múlna, eltörölnék a monarchiát:

[link]

Csak az öreg vallásos boomerek (ugyanazok akik miatt a Brexit bekövetkezett)

miatt van még királyság. Max 30 év es éz változni fog.

2021. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MDaniel98 ***** válasza:
A fiatalabbak általában jóval nagyobb arányban akarnak változást mint az öregek, de ahogy idősödnek, ez meg szokott változni. Az mondjuk biztos, hogy a Királyi Család helyében én óvakodnék a komolyabb botrányoktól, különösen az elmúlt évek történéseit figyelembe véve.
2021. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A fiatalabbak általában jóval nagyobb arányban akarnak változást mint az öregek"


Ennek teljesen ellentmond a Brexit népszavazás, amely során kiderült, hogy többségben az idősek és a kevésbé iskolázottak szavaztak a kilépés mellett.


Más kérdés, hogy mennyire volt tiszta szavazás. A UK az USA előretolt állása Európában.


[link]

2022. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 a Brexit azért más, mert az nem igazán változás, hanem visszafelé változás.
2022. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!