Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire értik azt,hogy a nyugati...

Mire értik azt,hogy a nyugati férfitársadalom ki van herélve?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
Ez a mai tini társadalom. Ez szerinted nincsen kiherélve? [link]
2022. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
11: kitettél egy extrém példát, extrémek mindig is voltak, ebből nem következik, hogy az átlag is ilyen
2022. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Arra, hogy nyugaton lassan már nem lehet egy nőre ránézni, megdicsérni az alakját, bókolni neki, előreengedni, mert megsértődik, rosszabb esetben szexuális zaklatással vádol, és tönkretesz. Ezt megteheti akkor is, ha kölcsönösen beleegyeztek egy szexuális együttlétbe, de mondjuk tíz év múlva kitalálja, hogy te igazából megerőszakoltad. A feministák ámokfutása miatt szégyellni kell a férfiasságot, de még a nőiességet is. Ezek a gusztustalan, beteg, leszbi picsák azok, akik tönkretesznek mindent, amitől szép a két nem, mert nem bírják elviselni, hogy ők nem szépek.
2022. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Pedig egy kis smink/csinosítás javíthatna ezen.

2022. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én imádok főzni pasiként, mondjuk meleg is vagyok, de apám is főzött, ő nem volt meleg, emellett lengyel pasiként varrógépen varrt, szerelt, barkácsolt, szívesen visszagondolok rá, hogy milyen volt mikor még velem volt...


És bizony keményebb férfi lettem melegségem ellenére, mert nehezemre esik sírni, pedig régebben könnyebben tudtam és most ha tudnék, megszabadulnék jó pár feszültségtől...

2022. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt értik rajta, hogy egyre több idióta hangoztatja, hogy a hetero fehér férfi a világ minden bajának forrása. Ezek az idióták a nőket meg közben pumpolják, hogy a világ csak a férfiak számára komfortos, és ez ellen "lázadni" kell. Mert ha egy férfi hagyományos módon udvarol, az annyit jelent, hogy lenézi a nőket, és elnyomja őket, és rabszolgának tartja őket.


Na ez a fajta elmebaj KEZD eluralkodni a nyugati világban.

2022. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MDaniel98 ***** válasza:
Arra gondolnak, hogy a hagyományos férfi-női szerepek egyre jobban felcserélődnek.
2022. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!