Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában milyen módszerrel...

Ausztriában milyen módszerrel tervezik végrehajtani a kötelező oltást?

Figyelt kérdés
Nem találtam magyar nyelven információt. Esetleg, aki kint él, vagy ismer olyat aki kint él tud valamit erről?

2022. jan. 5. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

1. törvényt hoznak arról, hogy kötelező az oltás.

2. a törvényben megszabják, hogy aki nem oltatja be magát annak milyen retorziókkal kell szembenéznie - pl. nem mehet be ide vagy oda, nem utazhat tömegközlekedéssel stb.

3. az oltópontokon ott lesznek az egészségügy emberei akik be tudják az embereket oltani.

4. fogják a fecskendőt, az oltóanyagot és beleszúrják a karba a megfelelő helyen.

5. a beoltott kisétál és éli az életét tovább már oltottként.

2022. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most cinikusan leírtad az egy évvel ezelőtti állapotot,de én az egy hónap múlva esedékes kötelező oltásra gondoltam.
2022. jan. 5. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
3 havonta pénzbírságot adnak annak aki nincs beoltva egy adaggal legalább.
2022. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
#2 A kérdésedre ez volt a válasz. Ha arra vagy kíváncsi, hogy hogyan akarnák elérni a hatóságok vagy az állam, hogy be is oltassák magukat az emberek, vagy milyen szankciók lesznek annak aki nem akarja beoltatni magát, akkor azt kellett volna megkérdezned.
2022. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


Magától értetődik, hogy szövegértelmezésre képes emberek válaszát várom.

2022. jan. 5. 11:44
 6/15 A kérdező kommentje:

#3


Mennyi lesz a bírság?

2022. jan. 5. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

"Mennyi lesz a bírság?"

Amennyinek megszabják. Jósok ritkán járnak errefelé.

2022. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Nem értem ezt az ellenségességet. Ha nem tudod, akkor nem tudod.

2022. jan. 5. 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ne haragudj meg a válaszokért, de olyan sok az olyan kérdés ami értelmetlenül van kiírva, hogy ha ismét ilyennel találkozik aki válaszolni akar, akkor az próbál erre rávezetni. Ha visszaolvasod a kérdésedet reálisan, akkor rá jössz te is, hogy arra amit kérdeztél ilyen válaszokat lehet csak adni. Ez nem rossz szándékú kötözködés, hanem ezt kérdezted.
2022. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Ketten válaszoltatok, te nem értetted, a másik igen. Tedd túl magad rajta, és gyakorold a szövegértést.

2022. jan. 5. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!