Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok miért hülyézik...

A liberálisok miért hülyézik le a briteket, amiért kiléptek az EU-ból?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

Mert liberálisok. Miért hülyézik le a heterokat is pl? Meg a vallásosakat?

Mert a liberális egy külön állatfaj

2022. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Őh, meg kell nézni az ideiglenes munkavállalói vízumok nem oldották meg a munkaerőhiányt, árúhiány is van... plusz könnyen újra kiújulhat a Trouble időszak, mikor ír egyesülés pártiák és brit uniónisták csaptak össze... ű


Én külföldön élek jelenleg és pl beszélgetek egy Katalán sráccal és ő se támogatja a független Katalónia gondolatát

2022. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

A skótok és az írek se akartak kilépni.

Ők pedig a tűz közelében voltak.

2022. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Valentino BROssi ***** válasza:
47%
Mert Nagy-Britannia így EU-n kívüli EU-s adóparadicsom lett, amiért most haragudni kell rájuk. Az európai liberális gondolkodás a Brexitről az lett volna, hogy elhúznak az Unióból és akkor majd jól megkaparintjuk a londoni citybe települt nemzetközi cégek európai központjait, majd átteszi az európai székházát mindenki Londonból Párizsba, Frankfurtba, Bécsbe, Milánóba meg Stockholmba. Ehhez képest mivel gazdasági értelemben Nagy-Britannia sokkal liberálisabb, mint az EU tagállamok ez nem nagyon következett be - a nemzetközi pénzügyi óriások köszönik szépen, nagyszerűen érzik magukat a ködös Albionban, nem szeretnék a gigászi európai adóterheket fizetni, a Brexit megállapodás nem volt annyira rossz, hogy azonnal szedjék a sátorfájukat.
2022. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Ez kb olyan, minthogy sokan habzószájjal reménykednek, abban, hogy 1920 után vissza kerülnek a Trianonban elcsatolt országrészek... aztán ha majd megint rossz lóra álltunk le, megint pár évre kapjuk vissza bizonyos részeinket és mondjuk Duna-Tisza közé szorított mindenki által elutasított törpe ország leszünk, akkor meg csak sértődötten pislogunk...
2022. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Liberálus vagyok, hetero, katolikus. A brexit hülyeség volt. Most mi van? :D
2022. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Én jobboldali vagyok, de a brexit szerintem is hülyeség volt. Ettől függetlenül ha nekik ez kellett, akkor hajrá.
2022. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Mert a libbantak szerint mindenki hülye, akinek nem tetszik a liberálmarxista diktatúra.
2022. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell liberálisnak lenni hogy belásd hogy hülyeség volt. Lemondtak a szavazati jogukról olyan témákban ami hatalmas mértékben érinteni fogja őket is cserébe szinte semmit se nyertek.
2022. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert Nagy-britannia számára sokkal több hátrány lett belőle mint előny.
2022. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!