Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Depardieunek igaza lehet: "A...

Depardieunek igaza lehet: "A franciáknak végük"?

Figyelt kérdés

„Franciaország gyönyörű ország, de az embereknek ott végük. „Amikor Franciaországban vagyok /mondta az Oroszországban élő Dépardieu/, akkor otthon maradok a könyveimmel: nem akarok kimozdulni, hogy ne lássam a katasztrófát”.


Gérard Dépardieu színész a Figaro Magazine tegnapi számában megjelent interjújában sajnálattal állapította meg, hogy „már nincs kultúra” Franciaországban. Az interjút A szörnyeteg című könyve október 26-i megjelenése kapcsán adta.


Azt mondta, „Az embereknek már nincs kultúrájuk, és kulturális azonosságtudatuk. Amikor van, akkor annak szintjét leviszik”.


[link]



2022. jan. 16. 19:51
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
45 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

De jó is annak, aki így bekuckózhatja magát!


Én se törődnék se koviddal se semmivel, ha annyi pénzem lenne és nyugdíjas lennék!

2022. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Ez a faszi egy ostoba. Még magának is ellentmond.

Jó kis könyvreklámról szólt ez az egész.

A sok agyatlan, aki gondolkodni sem tud, bólintott rá.

2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha Vladimir Putyin nekem is adna orosz állampolgárságot, én is itthagynám ezt az országot.

Plusz még jóbarátjaként berakna pár jó pozicióba dolgozni.

Soha vissza sem jönnék.

Az oroszoknál nem lesz lmbtq, meg transz vonulgatás,meg bevándorlók.

2022. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

3


Ez oké, de van más abban az országban, amit ne biztos, hogy szeretnél... gondolom, csakis Mockbában képzelnéd el az életedet...


Mert vannak ám végeláthatatlan steppék is, 1000 km-en keresztül nem botlasz semmibe.

2022. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos van benne igazság. Alain Delon és Brigitte Bardot eszembe jutott, akik elég bevándorlás-ellenesek. Nekem fáj a szívem az európai kultúrákért, az újbalosok karöltve az óriáscégekkel mindent elpusztítanak.
2022. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

#4


Kedvenceim a ruszki ütközéses videók... olyankor pár percre elmegy a kedvem a vezetéstől...

2022. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
franciákoknál nincs nogo zóna értem
2022. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
hát a hatvanas, hetvenes, nyolcvanas évek Franciaországához képest, amikor Depardieu, Delon, Belmondo, Bardot fiatalok voltak, na ahhoz az időszakhoz képest a mai Fro. társadalmilag és kulturálisan egy vödör szär
2022. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hypno ***** válasza:
37%

Ez a faszi most olyan az oroszoknak, mint Dean Reed volt a hetvenes években. Ő volt a bezzeg amerikai, aki a keleti blokkba disszidált.


Depardieu-nek is adózni volt büdös Franciaországban azért költözött Vologyához.

2022. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
#9 ha a tisztességesen megkeresett vagyonodra 50% os adót vetnének ki te sem maradnál ott ahol vagy.
2022. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!