Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Depardieunek igaza lehet: "A...

Depardieunek igaza lehet: "A franciáknak végük"?

Figyelt kérdés

„Franciaország gyönyörű ország, de az embereknek ott végük. „Amikor Franciaországban vagyok /mondta az Oroszországban élő Dépardieu/, akkor otthon maradok a könyveimmel: nem akarok kimozdulni, hogy ne lássam a katasztrófát”.


Gérard Dépardieu színész a Figaro Magazine tegnapi számában megjelent interjújában sajnálattal állapította meg, hogy „már nincs kultúra” Franciaországban. Az interjút A szörnyeteg című könyve október 26-i megjelenése kapcsán adta.


Azt mondta, „Az embereknek már nincs kultúrájuk, és kulturális azonosságtudatuk. Amikor van, akkor annak szintjét leviszik”.


[link]



2022. jan. 16. 19:51
1 2 3
 11/22 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Még akár igaza is lehetne, de az, hogy úgy mondjam politikailag motivált, hogy ilyet nyilatkozzon, azért aláássa a mondanivalóját.
2022. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A németeknek is végük.


[link]

2022. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 hypno ***** válasza:
74%

#12


Habony nemzetközi hírügynökségének híreit lehozta az Origo? 🤣🤣🤣

Akkor biztos végük.

2022. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
gondoltam hogy az origo-t fogja valaki bírálni. Olvasd végig, ellentétben a 444-el meg indexel az origon mindig ott vannak a hivatkozások, külföldi cikkekhez, meg képek az instagramrol stb. Itt is benne van.
2022. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hypno ***** válasza:
70%

#14


Nem érted.

Az Origo mint nemzetközi hírügynökségre hivatkozik egy pont olyan lakájmédiára mint amilyen ő maga is. Csak annyi a különbség közöttük, hogy ennek a Habony féle gittegyletnek "hírügynökség" a felvett titulusa.

2022. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

De értem minden forrást amit az origo megemlít, hiteltelennek akarsz feltüntetni mert nem a te értékrendedet képviseli és mert nem baloldali újságtól származik, mivel ők nem írnak ilyenről. Utána néztem én is hogy ki az a paz.de legalább is a saját megfogalmazásuk szerint. lásd lent (google fordítás de azért kivehető milyen értékrendet képviselnek, főleg hogy egy ilyen cikket megjelentettek és nem söprik a témát az asztal alá) Tehát azért mert ők is kiállnak egy nem a bal oldal által preferált ideológia mellett vagy megjelentetnek egy cikket ami rámutat a veszélyekre már ők is gitt egylet. Mindenki más az csak a baloldali migránspárti vélemény az elfogadható. A kép amin a „Integrálódj, fehér asszony!” is csak fotomontázs, hogy hergeljenek a szegény migránsok ellen. Vagy nem is Németországban fotózták, hanem Saudi Arábiában... ahogy azt a baloldal meg szokta tenni, hogy pl. távolkeleti orosz kórházakról tesznek be cikkeket és áldatlan állapotokról írnak itthon.


"A szerkesztők munkája során elkötelezettnek érzik magukat a hagyományos porosz értékkánon mellett: A régi Poroszország kiállt és kiáll a vallási és ideológiai tolerancia, a hazaszeretet és a nyitottság, a jogállamiság és a szellemi őszinteség mellett, ..."

"A PAZ úgy érzi, túl van a mindennapi munkán mindenekelőtt elkötelezett a történelmi Poroszország emlékezete és kulturális örökségének megőrzése iránt."

2022. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
távolkeleti orosz kórházakról teszenek be képeket a magyar lejárató cikkekehez. Ezt akartam írni
2022. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Depardieu zseniális színész, ezért nagyra becsülöm. De mint ember...
2022. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 franciasrac ***** válasza:
66%
Sajnos igaza van
2022. ápr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 NTBS ***** válasza:
100%
Az európai gyökerű, keresztény kultúrájú Franciaországnak tényleg vége van.
2022. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!