Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A globális hatalom szándékosan...

A globális hatalom szándékosan bünteti ausztriát, hogy nekik kell bevezetni elsőként a kötelező oltást?

Figyelt kérdés
II. VH, Hitler miatt.
2022. jan. 20. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

-"mi az, senki sem látta még, senki sem hallott róla, senki sem beszélt vele mégis mindenhol ott van?"

-"globális hatalom"

2022. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
2022. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mondom, már máshová is odaírtam, hogy meg kell várni a rendelet pontos szövegét, aztán olvasni és értelmezni.
2022. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3: a kötelező az kötelező, ezen nem sok csűrni-csavarni való van

természetesen kivételek itt is lehetnek, mint minden szabály alól

2022. jan. 20. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

4


Ezt mondom, hogy: kinek lesz kötelező? És miért?


És ki lehet kivétel? És miért?


Tehát itthon is Gulyás elvtárs bejelentette egy mondatban, hogy mi lesz. De a rendelet tutira nem egy mondatból fog állni!

2022. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom hogy kik vagy mik állnak eme mocskos gaztett mögött, de nekem ebből most lett elegem. Svédországban holnaptól már a határnál sem fognak kérni tesztet, az összes északi országban sorra törlik a korlátozásokat a nagy halálos omikron nátha ellenére. Szívesebben fogok ott adózni mint ezeknek az asztalveregetős, üvöltözős náci-komcsi, kretén oltástálib parazitáknak....
2022. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy veled mennék...
2022. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
0%
Haragtartó ez a globális hatalom, hogy 77 évvel a 2. Vh után bünteti Ausztriát.
2022. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!