Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azért erőltetik az LMBTQ...

Azért erőltetik az LMBTQ propagandát, mert túlnépesedés van?

Figyelt kérdés

Ha a nők férfiak lesznek, nem szülnek.

Ha a férfiak nők lesznek, nem tud megtermékenyíteni.

Hatalmas túlnépesedés van. Bil Gatesék ezt mondják mindenhol



2022. jan. 23. 15:36
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
84 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
95%
LMBTQ = férfiból nő lesz, a nőből férfi? OK.
2022. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem, inkább csak divat lett és meghülyítette az emberek egy részét.
2022. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha megnézed Magyarországon kb csak a Fidesz erőlteti.

Amúgy a kutya nem foglalkozna vele.

2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Látom kérdező te is csak annyit tudsz az LMBTQ-ról (akárcsak a fideszesek 90%-a) amit a kormánymédia összehazudott neked.
2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Van egy meleg ismerősöm, ő már a veterán korosztályt képviseli, 49-ben született, és 2 gyermeke van egy korábbi nővel kötött házasságból, sőt unokái is vannak. A Nádasdy Ádámnak ha mondd valamit, ő egy nyelvészprofesszor, neki 2 lánya született a feleségétől, aztán két hosszútávú kapcsolata volt két férfival. Van egy másik ismerősöm is, ő is 2 gyermekes apa...
2022. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként én egy meleg férfi vagyok, és ideje korán tisztában voltam, hogy férfi vagyok, mac poénból öltöztem be nőnek, vagy polgárpukkasztásból, de egyébként mikor óvodás koromban egyik szülővárosomba látogató nagynéném beakart vinni a női wc-be kifejezetten megcsapkodtam a kezét érte.... pedig jót akart, de én mint macsó kisfiú tudtam, hogy én kis férfi vagyok... és dolgoztam LMBTQI közösséggel, és abszolút nem szerepelt a céljaink között, hogy mindekinél beállítsuk azt, hogy ők transz férfiak vagy transznők, ha volt ilyen elfogadtuk, de nem kérdőjeleztük meg egymásról a nemi identitását vagy szexuális orientációjat...
2022. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kormánypárt homofób agyrohasztó hazugságpropagandájának az eredménye hogy azt hiszik hogy az lmbtq azt jelenti hogy a férfiakból nőket a nőkből meg férfiakat akarnak csinálni...


Én is férfias meleg férfi vagyok, soha nem voltam az a sztereotipizált farriszálós affektálós meleg, pláne nő nem akarok lenni. Jól el vagyok magamnak maszkulin férfiként. :D

2022. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

A gazdagoknak az a jó,ha sokan vannak az emberek,mert akkor van kin élősködni.

Őket a túlnépesedés ilyen szinten nem érdekli.


Hiába van pénzed,ha nincs aki kitermelje neked a jólétet,ezért amit írsz logikátlan.


Egyébként nem kell melegnek lenni,ahhoz,hogy ne szaporodj,sőt a melegek egy része ugyanúgy akar gyereket,amit én nem is értek miért,mert ha heteró lennék sem vállalnék egy ilyen világba gyereket,ahol egy robotnak kezelnek.

Ez társadalmi jelenség,egyre kevesebben vállalnak gyereket,mert rájöttek,hogy akkor lesznek a legkiszolgáltatottabbak,mert bármilyen munkát,bármennyiért elvállalnak,ha van gyerekük.

A mai fiatalok többsége nem akar már sz-rul élni,nem törődik bele annyira,mint az előző generációk,hogy kizárólag valami haszonlényként élje le az életét.

2022. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nagyon sok tényezős dolog az, hogy ki miért nem vállalt gyermekeket..


Nekem anyám felől is volt egy nagybácsikám, aki a mi gondoskodásunkra szorult, értsd nagyon enyhén értelmileg sérült volt, kevéske nyugdíjjal, mindig velünk élt mióta én megszülettem, előtte dolgozott néhány évet Pesten, meg szülőfalujában is.


Apám testvérei között is van egy vénlány, ő sem vállalt gyereket, nehéz természete van, emiatt a vőlegénye felbontotta a jegyességet, de néha szexeltek, a férj új házassága ellenére is, de nem lett gyerekáldás...


Anyám és nővére 4-4 fiú és lány gyereket szültek, apám két másik testvére 1-1.


Én meleg vagyok, 30 éves, nem tudom, hogy akarok-e gyereket.... bátyáimnak sincs még, bátyám hosszabb ideig szinte már házasság volt, együtt élt egy diplomás tőle 1 évvel idősebb nővel, de a nő még bulizni akart 30 valahányévesen is... volt 2 terhesség, de úgy élt, hogy nem maradt meg...

2022. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Túlnépesedés egyre kevesebb országot érint, de persze globálisan azért elég jelentős probléma. 2021-ben elkezdett csökkenni a népesség Tajvanon, Thaiföldön, Dél-Koreában. Ebben a 3 országban 141 millió ember él összesen. Valamint Kína úgy néz ki idén éri el a népességének a csúcsponját, és várhatóan gyors csökkenésbe kezd, ott 1,4 milliárd ember él. A túlnépesedés üteme pár éven belül nagyot fok csökkenni, mert sok ország épp most lép be a népességfogyás szakaszába. A másik örömteli hír, hogy a nagy népességű országokban, Brazília, Mexikó, Bangladesh, India, Vietnam, Fülöp szigetek, Indonézia, Malajzia a termékenységi ráta elég gyors tempóban zuhan. Ami viszont problémás, az Afrika, ahol még tart a népességrobbanás, és nem sok jele van a mérséklődésnek.
2022. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!