Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik amerikai elnök rokonsze...

Melyik amerikai elnök rokonszenvesebb nektek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Donald Trump
Joe Biden
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Trump.
2022. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Trampli.
2022. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
libsiként is Trumplee, mert legalább béke volt
2022. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezek szerint nem vagy képes egy trump-féle gazember és egy normális ember közt különbséget tenni?
2022. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Egészen a covidig nem tartottam rossz elnöknek Trumpot és túlzásnak tartottam a baloldaliak krokodilkönnyeit. Rendben van, hogy bunkesz stílusú egy bácsi és hogy egy politikai troll, de az amerikai gazdaság jó számokat mutatott és nem háborúzott. Aztán a covidnál enyhe járványtagadástól kezdődően az olyan javaslatok, mint hogy igyunk fertőtlenítőszert és világítsuk át a testünket UV-lámpával a vírus ellen... Aztán a választásokkor a "stop the count" marhasága, ami a Capitolium ostromát okozta tényleg rossz emlékeket hagyott bennem.


Biden meg olyan semmilyen. Az afganisztáni kivonulást mondjuk elég ügyetlenül csinálta, amit aztán jól ráfogott Trumpra.

2022. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Biden. Tranpli egy rossz vicc volt. Egy igazi bohóc.
2022. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
én már meghaltam így csakis biden , legutóbb én és a haverok pont rá szavaztunk
2022. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Trump sosem volt politikus csak egy a családi pénzekből még többet csináló milliárdos, és így jutott el az elnöki székig. Meg is lett az eredménye, nem sűrű, hogy leváltják az elnököt egy ciklus után. Biden viszont egész életében politikus volt, megjárta a ranglétrát, sokkal nagyobb rálátása van a dolgokra.

Nem azért lett elnök, hogy úgymond ezt is kipipálhassa, hisz amit pénzen lehet megvenni azt már megvette.

2022. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%

Trump, mert szervezetten, rendezetten, előre eltervezve akart kivonulni Afganisztánból.


Biden meg mindent, a Vezérkart, a számos civil tanácsadót, a nemzetközi politikát és a józan észt figyelmen kívül hagyva, csapot-papot, zavaros, káoszba fulladt csürhe módjára, egyetlen nap alatt kullogott el, nyilvánosságra hozták az Amerikaiakkal kooperáló Afgánok névsorát, otthagyták őket, és jelentős mennyiségű gyalogsági puskát, lőszert, és terepjárót / könnyen páncélozottat, a Talibán örömére. Saját katonáik is majdnem letaposták egymást kivonuláskor, nem pedig szép lassú sorban szállnak fel a hazainduló járatokra, a legszükségesebbekkel.


Továbbá Trump képes volt tárgyalóasztalhoz leültetni Észak-Koreát


És Oroszországgal sem volt háborúság, pedig Ukrajna nem egyik napról a másikra lett ilyen, 9 éve tart lassan.


Biden milyen politikus ezek alapján ?

2022. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem. Minden idők legrosszabb amerikai elnökei között vannak.
2022. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!