Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Inkább nyugat vagy Putyin...

Inkább nyugat vagy Putyin párti vagy?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10 Eddig meghiúsult, mert volt ennél jobb alternatíva, az Európai Unió nagyobb közössége.

Azonban ha úgy halad tovább minden ahogy az elmúlt évtizedben, akkor az EU már nem lesz jobb lehetőség a közép-európai országok számára és akkor talán létrejön valami.

Részemről jobban örülnék annak ha nem lenne rá szükség, az EU alapvetően egy nagyon jó közösség lehetne. Csak meg kellett volna maradni azoknál amik alapján 2004-ben csatlakoztunk, egy gazdasági közösségnél, és nem egy ideológia vezérelt egyesült államok felé vinni.

2022. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy erősebb katonai-politikai-gazdasági tömbnek is, feltéve ha az nem erőltetne ránk se atomenergiát, se GMO-s ételeket... tízes voltam...


Ugyanakkor megőrízném Európa Sokszínűségét is...

2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#1

A liberálisok nem épeszűek pedig. Ti komolyan a világagresszor USA mellé álltok csak me a filmekben azt mondják az a jó? Xd

2022. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugatpárti vagyok
2022. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyik se. Én a saját országomban hiszek.
2022. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!